Anna Karwan na Open Stage w Stodole

Bilety już w sprzedaży.


2017.03.16

opublikował:

Anna Karwan na Open Stage w Stodole

17 maja w klubie Stodoła wystąpi Anna Karwan, finalistka VII edycji programu „The Voice Of Poland”. Na nadchodzących koncertach fani usłyszą najpopularniejsze wykonania z programu, w tym „Purple Rain”, które znalazło się w TOP 10 Global Voice 2016, „Aleję gwiazd” czy „Sex on Fire”. Ania wykona także swój singiel „W prezencie”, który napisała dla niej Natalia Kukulska oraz inne piosenki zapowiadające jej nową płytę.

Bilety w cenach 39/49 pln znajdziecie na Eventim.pl.

Ania Karwan jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to dziesiątki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów. W 2017 roku Ania Karwan debiutuje ponownie – tym razem z singlem napisanym specjalnie dla niej przez Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę.

Ania Karwan jest finalistką VII edycji programu „The Voice Of Poland” emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu „Purple Rain” Prince’a podczas „przesłuchań w ciemno” trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej, pod której okiem rozwijała się w programie aż do finału.

Polecane