Antek Królikowski organizuje freakową walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina. Raperzy zrównali go z ziemią


2022.04.04

opublikował:

Antek Królikowski organizuje freakową walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina. Raperzy zrównali go z ziemią

fot. Instagram / @antek.krolikowski

Konkurencja na rynku freak fightów sprawia, że ich organizatorzy muszą się bardzo postarać, by zwrócić uwagę publiczności. Mimo wszystko w momencie, w którym Antek Królikowski zapowiedział, że na jego gali Royal Divison dojdzie do starcia sobowtórów prezydentów Ukrainy i Rosji, w sieci natychmiast ruszyła lawina krytyki, do której dołączyli także raperzy.

Jesteś konkretnym imbecylem – skwitował krótki pomysł Eldo. Kubańczyk nazwał kuriozalną inicjatywę „mocnym odklejeniem”. Sprawę skomentowali także m.in. B.R.O, Olszakumpel czy Warga.

Aż sprawdziłem, czy to nie było wrzucone wczoraj jako primaaprilisowy żart, ale niestety nie… Dawno nie widziałem nic k***a głupszego. Że tobie nie wstyd człowieku w obliczu wojny, na której giną ludzie, robić z tego rozgrywkę. Jeszcze pod „szlachetną” przykrywką: „cały dochód zostanie przekazany bla bla bla…” – żeby się nikt nie d****ał, że budujesz szum wokół gali na takim syfie. Tfu – ocenił brutalnie B.R.O.

Mamy 2022 rok, nie do pomyślenia jest to, że jakiekolwiek państwo w tym „cywilizowanym” świecie rozpoczyna wojnę militarną, napadając inne państwo. Nie do pomyślenia jest również to, że jakiś z**b wpadł na pomysł walki sobowtórów prezydentów tych krajów. W tym momencie giną niczemu winni ludzie, a te k***y chcą zarobić na tym odrobinę więcej złotówek. A kolejna telewizyjna prostytutka to promuje. Mam nadzieję, że nikt z moich ludzi nawet nie pomyśli o tym, żeby w jakikolwiek sposób wesprzeć tę „galę” – napisał Olsza, nazywając Królikowskiego „śliskim ku***rzem”.

Antek, prywatnie – weź w***b ten post. Masz pewnie z nimi jakieś konkretne dile, ale dacie radę to zamienić na coś innego – to z kolei opinia propozycja Wargi.

Co na to sam Królikowski? Aktor oczywiście tłumaczy, że wszystko w dobrej sprawie i by pomóc Ukraińcom.

Przepraszam was, że nasza inicjatywa wzbudziła tyle emocji. Chętnie was wprowadzę w kulisy naszych działań, żebyście wiedzieli, co nas motywuje i jak chcemy nieść pomoc naszym przyjaciołom, obywatelom Ukrainy. Rozumiem wasze zaniepokojenie tą prowokacją, ale wierzę że ta inicjatywa w efekcie przyniesie wiele dobrego.

Na wstępie podkreślę, że celem jest zebranie funduszy na pomoc Ukrainie. Nasza prowokacja wynika z tego, że w dzisiejszym świecie największą oglądalność i największe zasięgi, a co za tym idzie, największe możliwości finansowe dają kontrowersje, bo to one są dziś najbardziej pożądane przez was, naszych odbiorców o czym świadczy ogromny szum medialny. Chcemy zwrócić uwagę na to co wyprawia się na Ukrainie i możemy zapewnić realną pomoc. To jest cel naszej akcji – zebranie środków na pomoc przyjaciołom z Ukrainy, z którymi jesteśmy całym sercem.

Spotkanie, do którego miało dojść pomiędzy Umitem (uchodźca ze wschodu, sobowtór prezydenta Ukrainy) a Sławkiem z Polski (sobowtór skompromitowanego prezydenta Rosji), nigdy nie mialo mieć nic wspólnego z przemocą. Podkreślam, bo chyba tego tu zabrakło. Zaplanowana jest symboliczna akcja. Jestem aktorem, filmowcem, nie zajmuje się zawodowo sportem, ale kiedy poznałem historie tej niezwykłej przyjaźni dwóch sobowtórów, wiedziałem, że musi usłyszeć o niej świat. Chyba się udało, chociaż poziom nienawiści skierowany w naszym kierunku mocno nas zaskoczył. Dodam tylko, że cała akcja trzymana była w tajemnicy, nawet przed innymi uczestnikami występującymi pod szyldem federacji Royal Division.

Jak wielu artystów z całego świata i ja chciałem wesprzeć wschodnich przyjaciół, wykorzystując najlepiej możliwości jakie mam. Bardzo mi przykro ze projekt został tak pochopnie oceniony i wzbudził tyle trudnych emocji, a pojawiający się hate tak utrudnił nam ten artystyczny przekaz. Mimo to zależy mi, aby dać mu wyraz i zrealizować cel, którym jest pomoc obywatelom Ukrainy. W związku z tym przyspieszamy naszą inicjatywę. Będziecie mogli ją zobaczyć już w najbliższą sobotę podczas drugiej konferencji – zapowiedział.

Polecane

Share This