Anthrax wróci do Polski


2021.08.17

opublikował:

Anthrax wróci do Polski

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

W tym roku mija 40 lat od założenia Anthraxu. Niestety, z wiadomych przyczyn grupa musi odłożyć świętowanie na przyszły rok. Zespół zapowiedział złożoną z 28 dat trasę po Europie, w ramach której odwiedzi również Polskę. 25 października 2022 na zaproszenie Live Nation zespół przyjedzie do Warszawy, by wystąpić w klubie Stodoła.

Bilety trafią do sprzedaży już w ten piątek, 20 sierpnia o 11:00. Wejściówki będą dostępne na LiveNation.pl.

Z pewnością minęło wiele czasu, odkąd ostatnio graliśmy w UK i Europie – mówi perkusista Charlie Benante. – Ale niedługo wracamy zrobić sporo hałasu. Ponieważ nie zobaczymy się przed 2022, gwarantujemy, że każdy koncert będzie niezapomniany. Nie będziemy po prostu grać piosenek z czterech dekad, by uczcić nasze 40-lecie – my opowiemy wam naszą historię. Ale możemy równie dobrze zagrać parę nowych kawałków. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć wszystkie wasze radosne, uśmiechnięte twarze – dodaje muzyk.

Jest coś specjalnego w Europie. Nasi fani tutaj zawsze wyrażają niesamowity entuzjazm na naszych koncertach i lubię tutaj grać bardziej niż ktokolwiek może sobie to wyobrazić, więc czekamy z niecierpliwością na tę trasę – zapewnia wokalista Joey Belladonna.

Polecane

Share This