Anti Tank Nun jesienią na koncertach


2013.08.30

opublikował:

Anti Tank Nun jesienią na koncertach

Długo wyczekiwana trasa Anti Tank Nun powoli nabiera kształtów – kolejne terminy pojawiają się na koncertowych plakatach. Jesienią zespół zagra w: Tychach, Poznaniu, Lublinie, Goleniowie i Częstochowie, ale to nie koniec. Każdy z koncertów otworzy support, będzie nim między innymi grupa J.D. Overdrive. W planach jest jeszcze wspólna mini-trasa z zespołem Flapjack, ale o tym wkrótce.

Obóz Przeciwpancernej Zakonnicy tętni pracą, choć echa premiery ostatniej płyty jeszcze nie zdążyły do końca wybrzmieć. 13 maja drugi studyjny krążek tej formacji zatytułowany „Fire Follow Me” ujrzał światło dzienne, znalazło się tam 10 energetycznych utworów w klimacie hard’n’heavy. Nowa płyta mimo, że nieco inna od debiutu – spotkała się z fantastycznym przyjęciem zarówno w naszym kraju, ale także poza jego granicami.

Anti Tank Nun jest w tej chwili w trakcie przygotowań do jesiennych koncertów, a tymczasem  Iggy Gwadera – gitarzysta tego bandu – pracuje nad nowym projektem, w którym pojawi się obok międzynarodowych sław hard rocka i metalu. W tej chwili nie możemy jednak zdradzić szczegółów, ale jesteśmy pewni, że początek przyszłego roku będzie należał właśnie do młodego gitarzysty.

Terminy Koncertów Anti Tank Nun:

13.09 – Lublin, Graffiti

14.09 – Tychy, Underground Pub

28.09 – Goleniów, Rampa

05.10 – Poznań, U Bazyla

11.10 – Częstochowa, Stacherczak

Bilety:30 zł w przedsprzedaży/35 zł w dniu koncertu

Polecane

Share This