Anti Tank Nun – premiera w maju


2012.04.01

opublikował:

Anti Tank Nun – premiera w maju

25 maja to data, która wstrząśnie polskim światem muzycznym! Światło dzienne ujrzy debiutancki krążek Anti Tank Nun! Płyta debiutancka, ale dla artystów debiut to z pewnością nie jest! Trzon zespołu tworzą: Tomasz Titus Pukacki znany z  Acid Drinkers – żywa legenda ciężkich brzmień oraz prawdziwy diament na naszym rynku – Igor Gwadera.

 

Igor zwany Iggym –  czternastoletni gitarzysta, który ma za sobą występy u boku zawodowych gitarzystów, to jak mówi Titus: „fenomen, któremu nie można pozwolić zgasnąć”! W skład grupy wchodzą także muzycy formacji NIKT – Adam Bielczuk i Bogumił Krakowski. Zespół kończy właśnie pracę w studio i juz wkrótce „Hang`em High” -bo taki tytuł będzie miała płyta – trafi do sprzedaży. Znajdzie się na niej 11 utworów, które nagrane zostały w JETSTUDIO w Koronowie. Będzie mocno, ciężko, żywiołowo, ale jednocześnie z melodyjnymi riffami. Usłyszymy Titusa – jakiego jeszcze nie znamy! Muzyk miał szerokie pole do popisu jeśli chodzi o wokale, natomiast Iggy świetnie spisał się w gitarowych partiach solowych, które mają unikalny styl! Jaki? Juz wkrótce bedzie można się przekonać na żywo, ponieważ w planach są już pierwsze koncerty!

Z początkowych założeń, czyli jednego utworu i teledysku – zrobił się więc cały krążek! O tym jak układa się praca w studio bądź co bądź niecodziennego zespołu – poinformujemy juz wkrótce!

Polecane

Share This