Anti Tank Nun ujawnia tracklistę „Fire Follow Me”


2013.04.07

opublikował:

Anti Tank Nun ujawnia tracklistę „Fire Follow Me”

Niespełna dwa tygodnie temu zespół Anti Tank Nun zdradził projekt okładki najnowszej płyty zatytułowanej „Fire Follow Me”, a dzisiaj przyszedł czas na ujawnienie tracklisty! Tytuły utworów wprowadzają nas w klimat albumu, uchylają rąbka tajemnicy, ale jednocześnie dają do myślenia: czym tym razem zaskoczą nas załoganci Przeciwpancernej Zakonnicy? 13 maja przekonamy sie o tym wszyscy, bowiem tego dnia krążek trafi na półki sklepowe.

Będzie mocno, melodyjnie i nie zabraknie ciekawych riffów. Muzycy są w świetnej formie, co mogliśmy zobaczyć, a raczej usłyszeć choćby w katowickim Spodku kilka tygodni temu, kiedy to rozgrzali do czerwoności publikę przed koncertem Slasha. Nastał właśnie czas Anti Tank Nun i zespół świetnie go wykorzysta pokazując, że w muzyce można jeszcze wiele zrobić. Muzyczna machina nabiera coraz większego rozpędu, oprócz premiery płyty na fanów czekają jeszcze letnie festiwale, których kolejne daty pojawiają się w koncertowym kalendarzu „Antitanków”, w planach jest także jesienna trasa koncertowa. Niespodzianek to jednak nie koniec, bowiem niedługo ujawnimy następne ciekawe informacje z obozu Anti Tank Nun.

Przypomnijmy, że zespół założony został przez Tomasza Titusa Pukackiego, znanego z formacji Acid Drinkers i Iggiego Gwaderę, 14 – letniego gitarzystę, do składu dołączyli także: perkusista Bogumił Krakowski i gitarzysta Adam Bielczuk. W tym zestawie zespół nagrał krążek „Hang`em High”, który był jedną z najlepiej sprzedających się płyt rockowo – metalowych w Polsce w minionym roku.

 

Anti Tank Nun – „Fire Follow Me”

Premiera: 13.05.2013

 

Lista utworów:

1. First Spark

2. Fire Follow Me

3. Sake Crazy

4. Hurricane Kazz

5. Under Th Big Black Tent

6. Iron Midget

7. Canal Street

8. Hanged Man`s Diary

9. That One Who`s Good…

10. Killing Times

Polecane

Share This