Anti Tank Nun ujawnia utwór z nowej płyty


2013.04.25

opublikował:

Anti Tank Nun ujawnia utwór z nowej płyty

„Fire Follow Me” najnowszy krążek Anti Tank Nun jest już prawie gotowy i 13 maja trafi na półki sklepowe. Jak zapowiadają muzycy płyta będzie nieco inna niż debiut i może zaskoczyć fanów, ale tylko i wyłącznie pozytywnie! Na nowym albumie dokładnie słychać rok ciężkiej pracy muzyków i to, jak idealnie są już zgranym bandem. Będzie jeszcze mocniej, ale i bardziej melodyjnie, aby udowodnić ten fakt muzycy postanowili udostępnić jeden z utworów, zatytułowany tajemniczo „Under The Big Black Tent”.

Płyta „Fire Follow Me” zarejestrowana została w Studio Analiz w Szczecinie,  miksem i masteringiem zajął się Grzegorz Mukanowski, a nad całością czuwali: Tomasz Titus Pukacki i Adam Bielczuk. Przypomnijmy, ze formacja Anti Tank Nun powołana do życia została przez Titusa (Acid Drinkers) i 14-letniego wówczas gitarzystę Iggiego Gwaderę, do składu dołączyli także gitarzysta Adam Bielczuk i perkusista Bogumił Krakowski. Ich pierwsza płyta „Hang`em High”, stała sie jedną z najważniejszych metalowych płyt minionego roku, a utwory z tego albumu do dziś krążą po listach przebojów.

„Fire Follow Me” z pewnością spowoduje spore zamieszanie na rynku muzycznym! Dla rozgrzania atmosfery przed premierą, przygotowaliśmy jeszcze kilka niespodzianek, ale o tym już wkrótce – zapowiadają muzycy.

Polecane

Share This