Antyradio Coverband w Herezji już w ten piątek


2012.07.04

opublikował:

Antyradio Coverband w Herezji już w ten piątek

W pierwszy piątek lipca kolejny mocny, głośny i rockowy koncert z cyklu ANTYRADIO Cover Live Stage. Tym razem muzycy z oficjalnego zespołu Antyradia zaprosili do wspólnego coverowania największych rockowych hitów wokalistę zespołu Leash Eye  – Sebastiana  „Sebba” Panczyka oraz Konrada „Krajana” Krajewskiego – gitarzystę formacji Dragon’s Eye!

Goście najbliższej edycji imprezy to muzycy doskonale znani na polskiej scenie rockowej.  Sebastian „Sebb” Panczyk to wokalista rockowo-heavymetalowej formacji Leash Eye. Zespół supportował takie gwiazdy jak Judas Priest czy Nazareth, a w ubiegłym roku wygrał konkurs Antyradia- Antyfest, dzięki czemu zagrali na Sonisphere Festival u boku takich sław jak Motorhead i Iron Maiden.

Konrad „Krajan” Krajewski to gitarzysta i założyciel heavymetalowej formacji Dragon’s Eye (wokalistą zespołu jest frontmen ANTYRADIO COVERBAND – Piotrek „Ziku” Zaleski).  Dragon’s Eye regularnie występuje na licznych koncertach w Polsce i zagranicą. Na jednej scenie grał m.in. z: Grave Digger, Sinner, Diamond Head, KAT, Hate, Darzamat, TYR, Proletaryat, Hunter, Riverside, Closterkeller, Farben Lehre, Chainsaw, Horrorscope, Arakain oraz wieloma innymi. W tym roku zespól jest w line`upie Masters Of Rock – jednego z największych europejskich festiwali rockowych. Krajan w 2003 roku nagrał również jedną z najlepszych polskich płyt rockowych razem z formacją Neolothic.

ANTYRADIO Cover Live Stage to cykl mocnych, głośnych i rockowych koncertów zespołu ANTYRADIO COVERBAND i zaproszonych przez nich muzyków – gości specjalnych, które odbywają się w warszawskim klubie Herezja.  W repertuarze kapeli są tylko i wyłącznie najlepsze hity rockowe, grane w oryginalnych, a także nieco improwizowanych aranżacjach. Do tego niesamowita energia ze sceny oraz wyjątkowy kontakt z publicznością, czyli prawdziwy koncert rockowy, na którym będziesz znać każdy utwór!

Start: g. 21.00

Wstęp: 12 zł

HEREZJA Restaurant Gallery Club

ul. Chłodna 35/37

Polecane

Share This