Arab atakuje Wujka Samo Zło: „Jesteś knującym knurem”


2019.03.08

opublikował:

Arab atakuje Wujka Samo Zło: „Jesteś knującym knurem”

fot. Przemysław Lejowski

Na tydzień przed walką, do której ma dojść podczas gali FEN 24, Arab prowokuje Wujka Samo Zło opublikowaną za pośrednictwem Instastories serią filmów, w których drwi z przeciwnika.

Po pierwsze, mam tu świetnego puncheline’a freestylowego na Wujasa. Mówię Wujkowi tak: K***a, zamiast tam gdzieś u matki mieszkać, dawaj ze mną tutaj. Potrenujemy, damy sobie radę, a on, że jeszcze ma pokój u ciotki – mówi w pierwszym nagraniu Arab. Akurat to wideo raper udostępnił także jako zwykły post. Pozostałe filmy są już jedynie jako stories i po upływie 24h od publikacji znikną.

Ja chłopowi mówię: „Co ty do mnie pi******sz. Jesteś 18 lat ode mnie starszy. I gość mi mówi, że woli mieszkać u ciotki w pokoiku, bo ma pokoik, albo u matki, niż pójść normalnie jak mężczyzna w bezdomność, żeby się odkuć – komentuje Arab, dodając, że zaproponował Wujkowi walkę m.in. po to, by ten mógł na niej zarobić.

„Trzeba go zbić”

Z czasem zdanie Araba o Wujku Samo Zło uległo pogorszeniu, co raper wyraźnie podkreśla w swoich filmach. – Polubiłem gościa, a chłop dalej knuje. Knuje i knuje ten Wujas, i myśli, że coś ugra. Nie tędy droga Wujas, nie z Gabrysiem te numery. Ty jesteś takim knującym knurem. Nie można mieć za dobrego serca dla ludzi, bo oni chcą cię wykorzystać. Wujas to jest właśnie taki wykorzystywacz, wyciąga się do niego rękę. Mówię mu: „Przecież ty nic nie masz. Sam widzisz, że ty nic nie masz”. Sam mi się chłop do tego przyznaje, że nic nie ma, że mieszka tu u matki, tutaj u ciotki i ja chcę chłopa wyciągnąć, podać mu rękę, mimo tego, że mogłem go łamać. Lubiłem chłopa zawsze, a chłop dalej knuje, trzeba będzie go zbić. Nie dało się z tobą dojść rozmową, więc dawaj na ring, zaraz cię zniszczę – zapowiada przeciwnik Wujka.

Arab deklaruje jednocześnie, że jeśli znokautuje Wujka, przekaże zarobione pieniądze na cel charytatywny. – Obiecuje wszem i wobec, że cały dochód za KO wieczoru – o ile będzie mi dane akurat tak usadzić na dupę to całe Samo Zło raz na zawsze – przeznaczę na schronisko dla bezdomnych i schronisko dla psów w Posadówku pod Poznaniem (gmina Lwówek) – obiecuje Arab.

Polecane

Share This