Arab do Tyboriego: Paru sparingpartnerów pokaleczyłeś, postaram się żebyś mnie nie uszkodził


2020.10.25

opublikował:

Arab do Tyboriego: Paru sparingpartnerów pokaleczyłeś, postaram się żebyś mnie nie uszkodził

Na listopadowej gali Fame MMA 8 ponownie nie zabraknie reprezentantów muzycznego świata. Do oktagonu wejdą Zusje, Sobota, Filipek oraz Arab. Ten ostatni zmierzy się z Pawłem Tyborskim, gwiazdą federacji freak fightów. Na pierwszej konferencji ósmej edycji FAME MMA obaj panowie spotkali się i wymienili kilka zdań. Jeśli ktoś liczył na trash talk, będzie rozczarowany. Obaj zawodnicy wypowiadają się na swój temat z ogromnym uznaniem, przynajmniej na miesiąc przed walką.

– Bardzo się cieszę, że na pierwszą walkę w Fame MMA mam takiego przeciwnika. Wydaje mi się, że to najgroźniejszy przeciwnik do wagi 90 kg i wygrana z nim da mi dużo chwały – mówił Arab.

– Między nami jest duży szacunek. To jest fajny gość. Wiadomo, że kiedy w oktagonie zamkną się drzwi, uprzejmości nie będzie, ale uważam go za fajnego zawodnika, z którym mam nadzieję damy dobrą walkę – komentował Tybori, który chwilę wcześniej przyznał, że słyszał dwa kawałki Araba i podobały mu się.

Do sieci trafił właśnie film prezentujący obu zawodników. Panowie nadal wypowiadają się na swój temat z należytym sacunkiem.

Fame MMA 8 odbędzie się 21 listopada. Jeszcze nie wiemy, czy wydarzenie będzie otwarte dla publiczności na trybunach, czy też ponownie jedyną możliwością zobaczenia go będzie PPV.

Polecane

Share This