Arab: „Nigdy nie miałem ludzi jak teraz, możliwości jak teraz, fajnie byłoby nie zjeb*ć”


2021.03.07

opublikował:

Arab: „Nigdy nie miałem ludzi jak teraz, możliwości jak teraz, fajnie byłoby nie zjeb*ć”

fot. mat. pras.

Artyści nie ukrywają, że wiążą się z Fame MMA nie tylko dla pieniędzy, ale także po to, by zyskać dodatkowy rozgłos, stąd trudno się dziwić, że starają się wykorzystywać czas po galach do promocji swojej twórczości. W nocy w sieci pojawił się premierowy Zusje, niedziela przyniosła także nowości w wykonaniu Kubańczyka i Araba.

Tuż po zakończonej walce z Kizo Arab poinformował w nocy, że na Preorder.pl ruszyła przedsprzedaż jego nowej płyty „Happy Nu Ja”. Preorderowe pakiety zostaną wzbogacone o „Lunar EP vol. 1”. Kiedy ukaże się wydawnictwo? Tutaj mamy dwie różne informacje – w sklepie widnieje 30 maja, natomiast w opisie nowego klipu 30 kwietnia. Zwróciliśmy się do Araba z prośbą o doprecyzowanie daty premiery.

Bez względu na to, kiedy ukaże się „Happy Nu Ja”, dziś możemy zobaczyć klip do pierwszego singla zwiastującego wydawnictwo. Artysta wytypował do promocji numer „Lunar”.

Jeśli słuchasz tylko pięknych myśli, jesteś LUNAR. Szukając dobra w świecie trudno nie odkryć, że jedyną nieograniczenie dobrą rzeczą jest dobra wola. Jej wyrazem jest ten utwór, ponieważ podejmując nawet najcięższe decyzje, wystarczy iskierka dobrej woli, aby nadać sprawom piękny bieg. Świadomość mocy jaką w sobie posiadamy, jest źródłem pomyślnej metamorfozy Araba – czytamy w opisie teledysku.

Sprawdź także: Kizo po walce: „Zabrakło kilku elementów”

Na szczegóły krążka przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz wiemy, że wśród gości zaproszonych do nagrań znaleźli się m.in. Bonson, Bilon i Kacper HTA. Producentem materiału będzie Enzu.

Płyta powstawała w Łodzi na przełomie 2020 i 2021 roku. Okres powstawania materiału zawartego na wspomnianym krążku zbiegł się naturalnie (jak to w życiu bywa najczęściej) z wieloma zmianami w życiu Araba, wynikających nie tylko z własnych postanowień i zmiany adresu. Jak ujął to ktoś mądry – najpiękniejsze co w życiu może spotkać człowieka, to drugi człowiek – „HNJ” daje wyraz tej koncepcji, jej treść momentami mogłaby pozwolić na zakwalifikowanie albumu jako soul rap, gdyż jego treść skupia się na tym, co chyba każdemu z nas jest najbliższe – ludzkie relacje, uczucia, idee.

Polecane

Share This