Arab vs WSZ – jak obstawiają polscy raperzy?

Wiemy na kogo stawiają Peja, Kaen, Bilon, DJ Decks, Śliwa, Sobota, Red, Numer Raz i Proceente


2019.03.16

opublikował:

Arab vs WSZ – jak obstawiają polscy raperzy?

Foto: FightExclusiveNight

Bukmacherzy są bezlitośni dla Wujka Samo Zło… Praktycznie nie dają mu szans na wygraną z 19 lat młodszym przeciwnikiem. 7:1 dla Araba. Tak brzmi “wyrok” specjalistów od zakładów. My jednak postanowiliśmy zapytać przedstawicieli środowiska hip-hopowego jakie są ich typy.

RED: WIERZĘ W SIŁĘ CIOSU WUJKA

“Na papierze i sportowo – czyli to co podpowiada mi mój rozum – Arab wygra lekko. Ale z drugiej strony nie ma kopnięć, nie ma parteru… Strasznie bym się jarał gdyby Wujek trafił cepem Araba i go znokautował. Bo wierzę, że siłę w ciosie WSZ ma większą niż Arab. Poza tym jest szansa, że Arab trochę lekceważy Wujka.

BILON: MAM NADZIEJĘ, ŻE NIKOMU NIE STANIE SIĘ KRZYWDA

Ja wierzę w Wujka, chociaż wiadomo, że Arab trenuje na macie nie od wczoraj… Wszystko co poza tą walką pomiędzy zawodnikami, powinno zostać w szatni. Mam nadzieję, że będzie dobra zabawa i nikomu nie stanie się krzywda”.

PEJA: WUJEK ZBYT CZĘSTO LATAŁ Z RĘKOMA W GIPSIE ŻEBY GO ZIGNOROWAĆ

“Biorąc pod uwagę ilość solówek i różnych koncertowych awantur które ma na koncie Wujek, stawiam na niego pomimo, iż optycznie bardziej przygotowany wydaje się Arab. Jednak sympatia pozostaje po stronie WSZ, który zbyt często latał z rękoma w gipsie, żeby od tak go zignorować. Serduchem za Wujkiem!

DJ DECKS: CAŁYM SERCEM ZA WUJKIEM

“Jestem całym sercem za Wujkiem ale niestety jeżeli chodzi o poziom sportowy, to Arab ma dużą przewagę. Nie wiem jak WS zachowa się przed i w czasie walki jeżeli chodzi o stres. A to też będzie miało duże znaczenie. Zresztą i tu tez Arab ma przewagę, bo ma już jedną oficjalną walkę za sobą. Tak czy inaczej – garda i jedziesz z nim Wuja 😉

SOBOTA: TO NIE DO KOŃCA FREAKFIGHT

“Nie stawiam na nikogo, bo to moi koledzy i obu lubię… W mojej opinii wygra jednak Arab. Widziałem jak się rusza – to fighter z krwi i kości. To nie do końca freakfighter. Jednocześnie gratuluje Wujkowi charakteru, odwagi i wytrwałości na treningach bo obserwuję i widzę że włożył w to całe serce”.

PROCEENTE: MOŻE TORWAR BĘDZIE PODLEGAĆ PRAWOM REALIZMU MAGICZNEGO

W dzisiejszej walce kibicuję oczywiście Wujkowi, w końcu to mój kumpel. Maciek wiele razy mnie zaskakiwał, często pozytywnie, liczę że dziś również pokaże coś extra. Kto wie, być może wieczorem Torwar podlegać będzie prawom realizmu magicznego. Obu zawodnikom życzę porywającego pojedynku oraz przede wszystkim zdrowia, żeby jutro mogli z uśmiechem spojrzeć w lustro.”

KAEN: WYGRA HIPHOP:-)

“Wygra Hip-Hop 😊. Arab ma większe doświadczenie, ale w walce nigdy nic nie wiadomo. Jeden dobrze trafiony cios może zadecydować o jej wyniku”.

ŚLIWA: WUJEK MA MARNE SZANSE

“Zwycięży Arab i myślę że będzie to szybka akcja, Wujek moim zdaniem ma marne szanse. Tak czy owak szacunek za odwagę.

NUMER RAZ: ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE WUJAS WYGRA

“Dzisiaj mialem sen, śniło mi się, ze Wujas wygra i szczerze mówiąc kibicuje właśnie Maćkowi. Poza tym, wystartować w naszym wieku, na tego typu gali, to mega szacun”.

A wy na kogo dzisiaj stawiacie?

Przypomnamy, że dzisiejszą galę FEN obejrzeć można na Polsat Sport Fight (od 18.30) oraz od 20.00 na Polsat Sport.

Polecane