Arab zawalczy na FAME MMA 10. Kto będzie jego przeciwnikiem


2021.03.28

opublikował:

Arab zawalczy na FAME MMA 10. Kto będzie jego przeciwnikiem

Arab wraca do klatki po dwóch udanych startach w federacji FAME MMA. Prz pomnijmy, że Gabriel Al-Sulwi stoczył do tej pory dwie walki – pierwszą z Pawłem „Tyborim” Tyburskim, drugą w zastępstwie Popka z Kizo. Oba pojedynki rozstrzygnięto na korzyść Araba. Od czasu swojej pierwszej walki z Wujkiem Samo Zło, Arab poczynił niesamowite postępy i w tej chwili jest uważany, za jednego z najlepiej zapowiadających się zawodników FAME MMA.

Jego przeciwnikiem na FAME MMA 10 będzie Łukasz Lupa, znany z programu MTV „Ex na plaży”. Lupa debiutował na pierwszej gali FAME MMA, na której pokonał przed czasem Marka Wilczaka. W drugim pojedynku nie miał już tyle szczęścia – przegrał starcie z Kastim. Na siódmej gali miał zmierzyć się z Kasjo, ten jednak doznał kontuzji i ostatecznie Łukasz spotkał się w klatce z Mielonidasem, którego znokautował w dość brutalny sposób. Poza FAME MMA Lupa znany jest z udziału w galach Punch Down.

Bukmacherzy stawiają na Araba

W pojedynku Łukasz „Lupa” Lupa vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi bukmacherzy obstawiają, że Arab ma aż 79 procent więcej szans na wygrana niż jego przeciwnik.  Stawiając na niego złotówkę wygramy zaledwie 1,25. Inwestując te samą złotówkę w Lupę, mamy już szansę na wygranie 3,3 złotego.

Poniżej możecie sprawdzić trailer zapowiadający FAME MMA 10

Polecane

Share This