Arab zje Wujka Samo Zło?

"Jak jest kanibalem to możliwe, ale zrobimy wszystko, żeby w trakcie kolacji się zatruł".


2019.01.23

opublikował:

Arab zje Wujka Samo Zło?

fot. P. Tarasewicz

16 marca podczas gali FEN 24 Wujek Samo Zło i Arab stoczą pojedynek bokserski. WSZ deklarował niedawno w CGM Rap Podcaście, że “nauczy Araba szacunku i kulturki”. – Na moim miejscu miał być inny raper, ale wymiękł. Coś mu wypadło. Ja akurat mam wolne, nie wymiękam. Lubię nowe wyzwaniaprzyznał raper, dziennikarz i aktywista.

Arab przybliżał kulisy organizacji pojedynku w następujący sposób: – Krakowsko-arabskim targiem dogadałem wspaniałe show! W marcu na Fight Exclusive Night zbiję tego całego Wujka Samo Zło i jeszcze mi za to zapłacą. Gdy zapytałem go, czy woli oddać mi szmal, czy go ze mną zarobić gdy publicznie będę go bił, wybrał opcje nr 2 – mądry człowiek, wiadomo nie od dziś.

WSZ przygotowuje się do pojedynku pod okiem Andreia Molchanova, dziewięciokrotnego mistrza świata muay thai. Trener Wujka twierdzi, że artysta już wygrał pojedynek z Arabem, bo postanowił zmienić swoje życie.

Na sugestię, że Arab zje WSZ-a, Molchanov odpowiada: – Jak jest kanibalem to możliwe, ale zrobimy wszystko, żeby w trakcie kolacji się zatruł. Trener artysty zdradza, że sposobem na pokonanie przeciwnika ma być bicie go w szczepionkę i stawianie blokad, przyznaje także, że Wujek nie jest sportowcem, bo “Nie koksuje, nie ma tatuaży i nie ćwiczy KSW”.

Polecane