Arab zmierzy się z Kubańczykiem na Fame MMA? Artysta wyjaśnia

Raper ma za sobą wyrównany pojedynek z Kizo.


2021.03.19

opublikował:

Arab zmierzy się z Kubańczykiem na Fame MMA? Artysta wyjaśnia

fot. mat. pras.

Podczas ostatniej gali Fame MMA Arab decyzją sędziów pokonał Kizo w walce wieczoru. Artysta w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Popka, godząc się na złożony z trzech rund pojedynek bokserski z reprezentantem chillwagonu. Dla Araba było to drugie zwycięstwo w Fame MMA, stąd nietrudno się dziwić, że raper ma apetyt na więcej. Po walce artysta deklarował, że chętnie zmierzy się w walce wagi średniej. Ten sam, który podczas marcowej gali wywalczył Kubańczyk, demolując w pierwszej rundzie Marcina Malczyńskiego. Część fanów odebrała słowa Araba jako wyzwanie rzucone Kubańczykowi, więc artysta postanowił nieco ostudzić emocje.

To nie jest tak, że ja jakoś marzę „o k***a, chcę się bić z Kubańczykiem. Bardzo gościa lubię, chciałbym z nim usiąść w studyjku, posłuchać muzyczki i poznać się prywatnie. Ja chcę pas 84 kg, a nie walkę z Kubańczykiem – wyjaśnił w stories na Instagramie Arab.

Sprawdź także: Fabijański założył zespół skandal. Sprawdźcie ich pierwszy singiel

Tuż po zakończonej walce z Kizo Arab poinformował w nocy, że na Preorder.pl ruszyła przedsprzedaż jego nowej płyty „Happy Nu Ja”. Preorderowe pakiety zostaną wzbogacone o „Lunar EP vol. 1”. Premierę materiału wyznaczono na 30 kwietnia. Pierwszym singlem zapowiadającym materiał jest „Lunar”.

Jeśli słuchasz tylko pięknych myśli, jesteś LUNAR. Szukając dobra w świecie trudno nie odkryć, że jedyną nieograniczenie dobrą rzeczą jest dobra wola. Jej wyrazem jest ten utwór, ponieważ podejmując nawet najcięższe decyzje, wystarczy iskierka dobrej woli, aby nadać sprawom piękny bieg. Świadomość mocy jaką w sobie posiadamy, jest źródłem pomyślnej metamorfozy Araba – czytamy w opisie teledysku.

Polecane

Share This