Arch Enemy w Stodole

Skandynawscy spece od ciężkich brzmień w maju w Warszawie


2010.03.02

opublikował:

Arch Enemy w Stodole

16 maja 2010 w warszawskim klubie Stodoła wystąpi Arch Enemy, szwedzka grupa wykonująca melodic death metal. Zespół będzie promował swoje ostatnie wydawnictwo „The Root Of All Evil” (2009), które stanowi zbiór odświeżonych numerów z pierwszych trzech płyt zespołu.

Pomimo swojego ekstremalnego brzmienia, Arch Enemy to jeden z czołowych metalowych zespołów na świecie. Po wydaniu „Wages Of Sin” w 2002 roku, grupa osiągnęła międzynarodowy sukces dzięki bezlitosnej pracy i ogromnemu poświęceniu. Zespół grał na najważniejszych festiwalach muzycznych (Wacken, Summer Breeze, Ozzfest, Download, Graspop, Loudpark itd.), towarzyszył wielu znanym zespołom takim, jak Machine Head, Slayer, Megadeth, Cradle Of Filth czy Iron Maiden oraz podróżował z własnymi koncertami po całym świecie np. podczas trasy Tyranny & Bloodshread w 2008 roku po USA oraz December Tyranny w Europie. Formacja odwiedziła też Azję, Amerykę Łacińską i Australię.

Arch Enemy zagra w składzie:

Angela Gossow – Vocals

Michael Amott – Lead Guitars

Christopher Amott – Lead Guitars

Sharlee D`Angelo – Bass

Daniel Erlandsson – Drums

Bilety w cenie 100 zł (110 zł w dniu koncertu ) do nabycia w kasie klubu „Stodoła” ul. Batorego 10 w Warszawa oraz na ticketonline.pl, ticketrpo.pl i eventim.pl.

Polecane