Archive prezentuje klip do nowego singla

Zespół przyjedzie w tym roku na pięć koncertów do Polski.


2019.02.08

opublikował:

Archive prezentuje klip do nowego singla

fot. kadr z wideo

Archive prezentuje video, które powstało do ich najnowszego singla „Remains of Nothing”. Utwór jest wynikiem współpracy z zespołem Band of Skulls. Za realizację teledysku ponownie odpowiedzialny jest kolektyw NYSU.

Współpracując z NYSU zawsze wydaje mi się, że otwieramy portal do innego, obcego świata. Jest wspaniały, fascynujący, ale zarazem przerażający. Nie chciałbym zostać w nim uwięziony – mówi Darius Keeler.

„Remains of Nothing” promuje wyjątkowe wydawnictwo podsumowujące 25 lat twórczości zespołu. Retrospektywna kompilacja „25” trafi na półki sklepowe 10 maja 2019 r. nakładem Dangervisit/[PIAS].

Pięć koncertów w Polsce na 25 lat istnienia

„25” będzie dostępny w różnych formatach: jako 6LP deluxe box set (w jego skład wejdą 43 utwory, w tym 8 nowych wcześniej nieopublikowanych; 10” EP; 7” singiel oraz kompozycje, które powstały w kolaboracji z innymi artystami, między innymi Band of Skulls czy Stevem Masonem. Do box setu dołączona będzie książka z aktualnymi i starymi wywiadami z członkami zespołu oraz zdjęcia pochodzące z prywatnych kolekcji kolektywu); 4CD box set (standardowe płyty CD wraz z kodem do ściągnięcia elektronicznych wersji utworów). Wydawnictwo będzie również dostępne na platformach streamingowych.

Archive ma na koncie 12 studyjnych albumów, udział w najbardziej prestiżowych festiwalach na całym świecie. To jedyna grupa w Wielkiej Brytanii, która odniosła większy sukces na kontynencie niż w swoim rodzimym kraju.

W październiku Archive zagra aż pięć koncertów w Polsce:
22.10 – Wrocław, A2
23.10 – Kraków, Klub Studio
24.10 – Gdańsk, B90
25.10 – Warszawa, Torwar
26.10 – Poznań, MTP 2

Tagi


Polecane