Arek Kłusowski sięga po hit Kayah


2021.12.30

opublikował:

Arek Kłusowski sięga po hit Kayah

fot. Łukasz Sikorski

Arek Kłusowski miał ostatnio okazję zaśpiewać z Kayah skomponowany przez Michała Kmieciaka utwór “Niech zimy nie będzie”, a dziś sięga po jej wielki przebój “Za późno” i prezentuje nową, utrzymaną w swoim stylu wersję, nagraną w ramach akcji Kayax XX Rework.

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja Kayax XX Rework, w której artyści tworzą nowe, całkiem zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Akcja trwać będzie przez ostatnie pięć dni grudnia, a codziennie w serwisach streamingowych będzie publikowany inny zaskakujący cover. Do udziału w akcji zostali zaproszeni Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Julia Wieniawa i Kuba Karaś czy debiutująca w Kayaxie Ania Leon.

Nowa wersja utworu “Za późno” to przedostatni utwór wydany w ramach akcji Kayax XX Rework. Wcześniej w tym tygodniu mieliśmy okazję usłyszeć Krzysztofa Zalewskiego w nowej wersji hitu Tymka “Oczko w głowie”, Mery Spolsky w coverze “Nie mam czasu na seks” z repertuaru Marii Peszek oraz debiutantkę Anię Leon w elektronicznej wersji hitu Krzysztofa Zalewskiego “Miłość miłość”.

Polecane

Share This