Ariana Grande i Kid Cudi śpiewają dla Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio


2021.12.04

opublikował:

Ariana Grande i Kid Cudi śpiewają dla Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio

Ariana Grande i Kid Cudi nagrali poruszającą balladę „Just Look Up”, która promuje komedię „Nie patrz w górę”, w której wokalistka i raper występują jako popowe gwiazdy Riley Bina i DJ Chello.

Towarzyszący filmowi soundtrack, który ukaże się 10 grudnia, przygotował dwukrotnie nominowany do Oscara kompozytor Nicholas Britell. Autorami „Just Look Up” są Ariana Grande, Kid Cud, Nicholas Britell oraz nominowana do Oscara songwriterka Taura Stinson. Britell ponadto wyprodukował soundtrack i skomponował ścieżkę dźwiękową, a także był razem z Justinem Vernonem z Bon Iver współtwórcą utworu „Second Nature”.

– To był wielki zaszczyt współpracować z Arianą Grande, Kid Cudim oraz Taurą Stinson przy „Just Look Up”, miłosnej piosence, która zmienia się w pełne dramaturgii zawołanie – mówi Nicholas Britell. – Kapitalnie pracowało mi się również z Justinem Vernonem z Bon Iver przy drugiej oryginalnej piosence „Second Nature”. Moja ścieżka dźwiękowa to zarówno absurdalny jazzowy big band jak i poruszające orkiestracje. W projektach realizowanych z Adamem McKayem często chodzi o pewien ton, klimat. W „Nie patrz w górę” chcieliśmy uchwycić nieustające zdziwienia z tego, jak bardzo szalone i niewiarygodne rzeczy mogą się dziać na świecie.

Film „Nie patrz w górę” w reżyserii Adama McKaya opowiada o dwójce astronomów, którzy szturmują media, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. Problem w tym, że mało kogo to obchodzi. W obrazie, który od 24 grudnia będzie można oglądać na platformie Netflix, występują Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Rob Morgan, Jonah Hill, Cate Blanchett i Tyler Perry.

Polecane

Share This