Ariana Grande i Kid Cudi w nowej komedii platformy Netflix


2020.10.15

opublikował:

Ariana Grande i Kid Cudi w nowej komedii platformy Netflix

foto: mat. pras.

Pandemia wpływa na zmianę układu sił w branży filmowej. W momencie, w którym kina po części są zamknięte, a nawet jeśli funkcjonują, to pod ścisłym rygorem sanitarnym, studia filmowe wstrzymują swoje produkcje lub kierują je od razu na VOD i do serwisów streamingowych. Do tego same platformy realizują coraz więcej filmów i seriali, w dodatku robią to z coraz większym rozmachem.

Netflix rozpoczął pracę nad kolejnym wielkim przedsięwzięciem. Platforma wspólnie z reżyserem Adamem McKayem szykują komedię „Don’t Look Up” i chwalą się jej imponującą obsadą. Na ekranach pojawią się Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Jennifer Lawrence, Ariana Grande, Jonah Hill, Kid Cudi, Matthew Perry, Cate Blanchett i Timothée Chalamet.

„Don’t Look Up” będzie opowieścią o parze naukowców, którzy odkrywają, że w ciągu pół roku w Ziemię uderzy asteroida. Naukowcy usiłują zaalarmować media, ale nikt nie chce im wierzyć. Role głównych bohaterów powierzono Leonardo DiCaprio i Jennifer Lawrence. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. Kiedy film zawita do biblioteki streamingowego giganta, tego na razie nie wiadomo.

Sprawdź też: Ariana Grande właśnie zapowiedziała nowy album

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Netflix Film (@netflixfilm)

Polecane

Share This