Ariana Grande wspomina Maca Millera w nowej piosence


2018.11.05

opublikował:

Ariana Grande wspomina Maca Millera w nowej piosence

fot: mat. pras.

Ariana Grande opublikowała premierową piosenkę „thank u, next”. Wokalistka śpiewa w niej o swoich byłych partnerach – nieodżałowanym Macu Millerze, który zmarł we wrześniu w wyniku przedawkowania, wspomina Pete’a Davidsona, amerykańskiego aktora i komika, członka stałej obsady „Saturday Night Live”. Wokalistka związała się z Davidsonem krótko po rozstaniu z Millerem, para szybko się zaręczyła, ale od kilku tygodni Ariana i Pete nie są już razem.

„Even though almost got married / And for Pete I’m so thankful” – śpiewa o Davidsonie Ariana. „Wish I could say thank you to Malcolm / Cuz he was an angel” – to z kolei wersy dedykowane Macowi. W „thank u, next” Grande wspomina także wcześniejszych partnerów – Big Seana i Ricky’ego Alvareza.

Pete Davidson odniósł się do swojego rozstania z Ariana Grande w „Weekend Update” będącym częścią „SNL”. Dawidson przyznał, że nikt nie jest winien rozpadowi związku i „że czasem rzeczy po prostu nie działają”. – Jest wspaniałą, silną osobą i życzę jej całego szczęścia, jakie jest na świecie – mówił o wokalistce aktor.

Niektórzy twierdzą, że „thank u, next” to odpowiedź Ariany na spot zapowiadający ostatni odcinek „SNL”. Pete zwracał się w nim do Maggie Rogers, muzycznego gościa odcinka, prosząc ją o rękę.

Ariana szykuje się do koncertowej promocji wydanego w sierpniu krążka „Sweetener”. W najbliższych dniach spodziewamy się poznać rozpiskę trasy koncertowej.

Polecane

Share This