Ariana Grande zapowiada teledysk seksownym zdjęciem


2021.02.09

opublikował:

Ariana Grande zapowiada teledysk seksownym zdjęciem

Ariana Grande zaskoczyła nieco otwartością w kawałku „34+35”, który promował jej ostatni album zatytułowany „Positions”. Grande dzieli się w nim pikantnymi szczegółami z życia seksualnego ze swoim partnerem Daltonem Gomezem. Od premiery „34+35” Grane zdążyła już zaręczyć się ze swoim wybrankiem, a do sieci trafił remiks gorącego numeru, w którym gościnnie udzieliły się Doja Cat i Megan Thee Stallion. Dziś wokalistka podzieliła się seksownym zdjęciem, które zapowiada klip do remiksu jej piosenki. Na czarno-białej fotce widzimy Arianę Grande leżącą na schodach w kuszącej bieliźnie. Teledysk pojawi się w sieci 12 lutego, a już 19 lutego do sprzedaży trafi wersja deluxe albumu „Positions”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ariana Grande pokazała zaręczynowy pierścionek

Sprawdźcie klip do oryginalnej wersji kawałka Ariany Grande „34+35”. Teledysk opublikowano 17 listopada zeszłego roku i do tej pory zanotował prawie 144 miliony odtworzeń.

W ubiegłe święta Bożego Narodzenia Ariana Grande zaskoczyła setki młodocianych pacjentów w dwóch szpitalach w Manchesterze. Dzieci przebywające w placówkach Royal Manchester Children’s Hospital i Manchester Royal Infirmary otrzymały od wokalistki prezenty w postaci kuponow o wartości 100 funtów do wykorzystania w sklepie Amazon. Nie trzeba dodawać, że wszystkie dzieciaki były zachwycone. Prezent był w małym, spersonalizowanym pudełku, bez żadnej wiadomości i żadnej notatki.

To taki piękny gest i nie ma wokół niego żadnego rozgłosu, więc wiesz, że jest prawdziwy – powiedział w rozmowie z Manchester Evening News ojciec jednej z młodych pacjentek.

Przypomnijmy, że Ariana zaczęła wspierać mieszkańców Manchesteru od 2017 roku, po tym jak podczas jej koncertu, doszło do zamachu terrorystycznego.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This