Arkona, Korpiklaani, Cree kolejnymi zespołami CRF 2014


2014.06.04

opublikował:

Arkona, Korpiklaani, Cree kolejnymi zespołami CRF 2014

Do programu piątej, jubileuszowej edycji CRF 2014 dołączają: ikona rosyjskiego folk metalu – grupa Arkona, fińscy metalowcy z Korpiklaani (na zdjęciu) oraz zespół Sebastiana Riedla – Cree. To kolejne, ale nie ostatnie zespoły, które potwierdziły swój udział w tegorocznej edycji festiwalu, kolejne informacje wkrótce.

Na festiwalu nie zabraknie również „świeżej muzycznej krwi”. Do corocznego finału Przeglądu Kapel zakwalifikowało się 15 zespołów. Młodzi muzycy zagrają przed dziennikarskim jury na scenie alternatywnej w trzech kategoriach. O zwycięstwo powalczą kapele podkarpackie (Rotengeist, Insist, Face Of Hate, TeBeG, 2 Grosze Do Wina), kapele ogólnopolskie (Agyness B. Marry, Straight Jack Cat, Heroes Get Remembered, Hańba!, Chopin Died), kapele zagraniczne (słowackie Ine Kafe, niemieckie Berlińska Doroha i Corna Cruswa oraz 2morrow2late i Landau z Białorusi).

{sklep-cgm}

Znana jest również nowa, obowiązująca po promocji majowej, cena karnetów i biletów. Od 2 czerwca do 18 sierpnia włącznie, karnet będzie kosztował 70 zł a bilet jednodniowy 40 zł. Po 18 sierpnia cena karnetu wzrośnie do 90 zł a jednodniowego biletu do 50 zł.

Piąta edycja CRF 2014 odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Cieszanowie.

Polecane

Share This