Armin Van Buuren feat. Van Velzen – Broken Tonight (teledysk)


2009.12.18

opublikował:

Armin Van Buuren feat. Van Velzen – Broken Tonight (teledysk)

Nieuchronnie zbliża się koniec roku, kolejnego dobrego roku dla Armina Van Buurena. Holenderski DJ i producent uderza z nowym singlem, będącym celebracją swoich dokonań w 2009 roku. Wyróżniony w kategorii „Best International DJ” podczas DJ Awards, zdobywca 4 nagród na International Dance Music Awards, oraz twórca wielkiego przeboju „In & Out Of Love”, który doczekał się 33 milionów odtworzeń na YouTube. Pomimo wielu nagród i wyróżnień król muzyki Trance wciąż nie traci inspiracji do tworzenia muzyki.

Armin tradycyjnie zaprosił do współpracy znanego artystę. Po udanych kolaboracjach z Rogerem Shahem, Chrisem Jonesem, Sharon Den Adel czy Jacqueline Govaert przyszedł czas na holenderskiego wokalistę Roela Van Velzena. Po wielkim sukcesie singla „Baby Get Higher” pod koniec 2006 roku, Van Velzen zdobył uznanie i wielką sławę na rodzimym rynku muzycznym, a jego debiutancki album osiągnął status platynowej płyty. Obecnie Van Velzen jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych wokalistów z Holandii.

Wspólna praca w studio przyniosła doskonały rezultat w postaci singla „Broken Tonight”. Silny wokal Van Velzena w połączeniu z bitem, gitarą rockową i przyjemną melodią dają wybuchową mieszankę, będącą kolejnym klubowym killerem najpopularniejszego DJ’a na świecie. Armin Van Buuren zamyka rok w iście przebojowym stylu.


Polecane

Share This