Armin Van Buuren zapowiada album „Intense”!


2013.03.03

opublikował:

Armin Van Buuren zapowiada album „Intense”!

Na początku maja do polskich sklepów muzycznych trafi długo oczekiwany, piąty autorski album najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego DJ`a na świecie Armina Van Buurena! Ujawniamy tytuł oraz pierwsze informacje o płycie.

Album „Intense” to następca wydanego w 2010 roku przebojowego krążka „Mirage”, który w Polsce pokrył się złotem. Będzie to materiał zdecydowanie bardziej zróżnicowany od wszystkich dotychczasowych dokonań Holendra. Usłyszymy nie tylko klubową mieszankę trance i progressive, ale również elementy klasyki i rocka. Za produkcję albumu podobnie jak przy „Mirage” odpowiedzialni są m.in. Guy Chambers, jeden z głównych producentów Robbiego Williamsa, a także siostry Nervo, autorki wielkiego przeboju „Not Giving Up On Love” z Sophie Ellis-Bextor.

Armin Van Buuren: „To były 2 lata bardzo intensywnej pracy. Aby być perfekcyjnym, na skończenie niektórych utworów potrzebowałem nawet kilku miesięcy. Próbowałem tworzyć przy użyciu jak największej ilości realnych instrumentów, włączając w to orkiestrę i rockową grupę mojego brata Ellera pod nazwą Bagga Bownz. Prawdziwym honorem była dla mnie możliwość pracy z tak wieloma utalentowanymi artystami, wokalistami i autorami tekstów.

Więcej szczegółów, w tym okładkę i tracklistę będziemy odsłaniać sukcesywnie krok po kroku.

Premiera w Polsce: 07.05.2013

Polecane

Share This