Art Department w 1500m2 do wynajęcia


2012.07.12

opublikował:

Art Department w 1500m2 do wynajęcia

Art Department jest pomysłem dwójki Kanadyjczyków: Kenny’ego Glasgowa i Jonny`ego White`a. Choć panowie współpracujące sobą dopiero od 2009 roku, to każdy z nich ma już na swoim koncie bogatą solową historię muzyczną. Projekt powstał kiedy Damian Lazarous poprosił ich o zrobienie remixu Riz MC dla wytwórni Crosstown Rebels. Rezultatem był całkowicie nowy sound, futurystyczny, surowy, podziemne arcydzieło, początek nowej idei i narodziny Art Department..

Czas spędzony w studio owocował uderzeniem na światowy rynek z całkiem nowym nastawieniem.. pomysłem Art Department było pokazanie żywego djsko/wokalnego występu cechującego się unikalnym i wysublimowanym wokalem Kenny’ego White’a… Kiedy Damian Lazarus usłyszał nad czym para pracuje zaproponował im kontrakt z Crosstown Rebels, obejmujący kilka singli, remixów i pełen album, który ukazał się na początku 2011 roku.

Art Department wystąpili na żywo po raz pierwszy podczas imprezy Crosstown Rebels Get Lost w 2010 roku na WMC. Artyści, promotorzy oraz klubowicze uznali ich performance za jeden z najbardziej przełomowych i najważniejszych podczas tamtej konferencji… sam szef wytwórni – Will Saul stwierdził, że ich live show był jednym z najlepszych od czasu kiedy po raz pierwszy usłyszał Mathew Johnsona. Możliwość zagrania razem z Jamie Jonesem i Lee Fossem na imprezie Hot Natured umocniła ich pozycję i sprawiła, że zostali rezydentami tej marki.

Z wielkim supportem ekipy Rebel wraz z ekscytującym planem wydawniczym, w tym współpracą z Seth Troxlerem, Jemie Jonesem i Soul Clap nie ma wątpliwości, że będzie to kolejny wielki rozdział w historii kanadyjskich talentów.


ART DEPARTMENT (Crosstown Rebels, No 19 / Canada)

BLCKSHP (1500m2 /Wawa Powisle)

 

more tba13.07.2012, 1500m2 do wynajęcia – Warszawa

start 22 entry 15/20 PLN

UWAGA: Impreza jest częścią projektu Warsaw Remixed, gdzie UMF zaprezentuje imprezy w lokalnych klubach – z artystami z line upu UMF i wparciem lokalnych artystów. KAŻDY KTO ZAKUPIŁ BILET NA UMF POLAND MOŻE UCZESTNICZYĆ W NICH ZA DARMO!

Polecane

Share This