Artur Gotz i jego „Obiekt seksualny”


2010.08.28

opublikował:

Artur Gotz  i jego „Obiekt seksualny”

Debiutancka płyta młodego aktora, który rozpoczął swoją drogę muzyczną od Piwnicy pod Baranami, traktuje o relacjach damsko-męskich w kabaretowo-aktorskim ujęciu.

„Mam oczy pod pachami, Nie traktuj mnie jak obiekt seksualny, Nie zażyłem pigułki, Obciążę cię za moją ciążę” – to tylko fragmenty tego, co kryje się w „Obiekcie seksualnym”. Teksty wyszły spod piór Dariusza Rzontkowskiego, Michała Zabłockiego, Zbigniewa Książka, Barbary Stępniak-Wilk, Agnieszki Osieckiej, a muzyka – Zygmunta Koniecznego, Dariusza Rzontkowskiego, Marka Michalaka oraz Wojciecha Waglewskiego.

Artysta przeprowadzi odbiorców przez całą skalę emocji erotycznych: od nieśmiałych zachwytów i czułości do namiętności i zazdrości. Nie zabraknie również dużej dawki dobrego humoru i dowcipu, który przeplata się z poważnymi i nostalgicznymi tematami.

Projekt zebrał wiele pozytywnych opinii wśród dziennikarzy i odbiorców. Gazeta Krakowska podkreśla, że recital „okazał się prawdziwym hitem i powalił na kolana oglądających. Gotz przenosił widzów w coraz to inne, zaskakująco zmienne klimaty – od lirycznych i sentymentalnych po naturalistyczne, ukazujące daleką od różowej rzeczywistość. Nie zabrakło humoru, satyry i groteski”.

Polecane

Share This