Artur Rojek o rozstaniu Myslovitz z wokalistą

"Nie była to najwidoczniej współpraca na dłuższą metę".


2018.05.01

opublikował:

Artur Rojek o rozstaniu Myslovitz z wokalistą

foto: P. Tarasewicz / LIVE

Dwa tygodnie temu muzycy Myslovitz poinformowali o zakończeniu współpracy z Michałem Kowalonkiem. – Od dłuższego czasu nasze wyobrażenia o funkcjonowaniu zespołu oraz wspólnym tworzeniu muzyki przestały być zbliżone, a wręcz stały się rozbieżne – argumentowali swoją decyzję w opublikowanym na fanpage’u oświadczeniu. Goszcząc w ostatnim odcinku „Rezerwacji” Onetu Artur Rojek, który stał na czele Myslovitz przed Michałem Kowalonkiem, odniósł się do kolejnej zmiany przy na stanowisku wokalisty.

Nie za bardzo wiem, co myśleć. Takie rzeczy się zdarzają. Panowie pracowali ze sobą sześć lat i coś chyba nie do końca zaiskrzyło. Nie była to najwidoczniej współpraca na dłuższą metę. Ja życzę chłopakom wszystkiego najlepszego, trzymam za nich kciuki i mam nadzieję, że uda im się to wszystko poukładać. To jest sfera, która zawsze bardzo mocno pozostanie emocjonalnie w moim sercu i mocno mnie ukształtowała. Nie mam momentu, żeby komukolwiek życzyć źle – powiedział Artur Rojek.

Michał Kowalonek śpiewał w Myslovitz w latach 2012-2018. Artyści nagrali wspólnie jeden album, wydany w 2013 roku „1.577”. – Teraz potrzebuję skupić się na swoich projektach artystycznych oraz na pracy z zespołem Snowman, z którym obecnie pracujemy nad kolejną płytą – napisał po rozstaniu z Myslovitz Michał Kowalonek.

Polecane