Artur Rojek – podwójna platyna i podwójna premiera singla


2017.12.08

opublikował:

Artur Rojek – podwójna platyna i podwójna premiera singla

foto: kadr z wideo

Kolejna odsłona albumu Artura Rojka „Koncert w NOSPR”. Zapraszamy do obejrzenia ilustracji wideo do utworów „Długość dźwięku samotności” i „Beksa”. Premiera materiałów zbiegła się z kolejnym wyróżnieniem dla debiutanckiego solowego albumu Artysty „Składam się z ciągłych powtórzeń”.

Chciałem wprowadzić do repertuaru piosenki Myslovitz. I to takie, które znają wszyscy, tylko w zmienionej wersji. Udało się z „Długością dźwięku samotności”. Sprawiało mi to niezłą radość, kiedy ludzie do momentu wejścia wokalu nie wiedzieli, co wyniknie ze wstępu – mówi Artur Rojek.

Przy okazji niedawnej wizyty w naszej redakcji Artur Rojek przyznał, że „Beksa” jest utworem, z którego jest szczególnie dumny. Teraz prezentując koncertowy klip do tego kawałka artysta dodaje: – To najtrudniejsza i najdłużej tworzona piosenka w moim życiu. Moja satysfakcja jest tym większa, że historia tak wymagająca zyskała tylu zwolenników. Kiedy śpiewam „Beksę” na koncertach i widzę Was wszystkich śpiewających ją ze mną, wydzieram się tym głośniej, im bardziej czuję się szczęśliwy.

Premiera obu klipów zbiega się z dobrymi informacjami dla artysty. Pierwszy solowy album Artura Rojka „Składam się z ciągłych powtórzeń” właśnie osiągnął status Podwójnej Platynowej Płyty.

Polecane

Share This