Artur Rojek, Rasmentalism i wielu innych – zobacz line-up Spring Break Showcase Festival & Conference


2014.02.27

opublikował:

Artur Rojek, Rasmentalism i wielu innych – zobacz line-up Spring Break Showcase Festival & Conference

Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierskie na polskim rynku wydarzenie – impreza, w ramach której koncerty młodych obiecujących zespołów sąsiadują z warsztatami i panelami dla uczestników.

Na imprezie wystąpi niemal 50 zespołów, w tym. m.in. Artur Rojek (na zdjęciu) w ramach promocji swojego debiutanckiego albumu, nadzieja polskiego hip-hopu – Rasmentalism, The Dumplings w związku z wydaniem pierwszej płyty czy formacja Vertical Scratchers (zespół lidera grupy Enon).

W czasie Spring Break Showcase Festival & Conference wystąpią m.in.:

Artur Rojek

Rasmentalism

The Dumplings

Kumka Olik

Ryba & The Witches

Peter J. Birch

Weeping Birds

Rubber Dots

Sowa

Klaves

Lola Lynch

Lorein

Bulbwires

Vertical Scratchers

Agyness B. Marry

B.A.D.

BixBit

Fair Weather Friends

Klara

Magnificent Muttley

The Lollipops

Kaseciarz

Wild Books

Sambor

Wkrótce poznamy kolejnych wykonawców.

Sprzedaż wejściówek ruszy 27 lutego. Będzie można je nabyć w serwisie eBilet.pl. Trzydniowy karnet kosztował będzie 69 złotych.

Bilet należy wymienić na opaskę w punkcie informacyjnym w CK Zamek. Bilety upoważniają do wejścia na wszystkie koncerty w Sali Wielkiej CK Zamek oraz w klubach festiwalowych (do wyczerpania miejsc w klubach).

Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

Po raz pierwszy w Polsce widzowie będą mieli możliwość uczestniczyć w imprezie, która na zachodzie jest nieodłącznym elementem życia kulturalnego (podobne konferencje organizowane są w m.in. w Niemczech, Norwegii, Holandii czy Wielkiej Brytanii).

Centrum konferencyjnym i festiwalowym imprezy będzie Centrum Kultury Zamek, w którym odbywać się będą także występy zaproszonych artystów. Inne miejsca koncertowe to kluby: Blue Note, Scena Pod Minogą, Meskalina, Dragon oraz Kawiarnia Nocna Kisielice.

Polecane

Share This