Asfalt wznawia debiut Płomienia 81, dodając do niego bardzo nietypowy gadżet

Mieliśmy już różne dodatki do płyt, ale takiego jeszcze nie.


2021.04.30

opublikował:

Asfalt wznawia debiut Płomienia 81, dodając do niego bardzo nietypowy gadżet

fot. Paweł Poździk // sensi&.

Artyści i wytwórnie prześcigają się w wymyślaniu oryginalnych gadżetów, które mogą dodawać do swoich płyt. Kiedyś próżno było liczyć na coś więcej niż koszulkę, teraz obok dzianiny możemy zamawiać puszki z farbą, okulary, OIO zaproponowało ostatnio nawet dywan. Nikt jednanie wpadł na taki pomysł jak Asfalt Records, szykując reedycję pierwszej płyty Płomienia 81. Label obok płyt CD, kaset oraz pięknych winyli w barwach przydymionego rożu oferuje otwieracze do butelek oraz – uwaga – grill boksy, czyli po prostu zestawy do jednorazowego grillowania.

Grill box zawiera aluminiową foremkę z węglem drzewnym w papierowym worku, metalowy ruszt, tackę do grillowania, naturalną podpałkę, zapałkę “BIG” oraz wodę d ugaszenia.

Sprawdź także: Paluch wskazał swoje ostatnie rapowe odkrycia z Polski

W nawiązaniu do hulaszczego klimatu, który przewodzi tematyce albumu Płomień 81 „Na zawsze będzie płonął…”. Asfalt Records postanowiło dołączyć do wydania okazjonalny gadget w postaci grill boksa. Grill box to nic innego jak w pełni funkcjonalny grill jednorazowy, który niejednemu umili odsłuch legendarnego „Letniaka” w terenie. Ponadto w pakiecie brelok z motywami nawiązującymi do płyty. Brelok wykonany z metalu, zdobiony dwustronnie z przydatną funkcją otwieracza do kapsli. Wymiary (bez łańcuszka): 57 mm (wysokość) x 29 mm (szerokość). Kolor: “antyczne srebro” – informuje Asfalt Records.

Wznowienie krążka „Na zawsze będzie płonął…” możecie już zamawiać w Asfalt Shopie. Premiera 15 maja.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Asfalt Shop (@asfalt_shop)

Polecane

Share This