Asfalt z niecodzienną promocją albumu Lordofonu


2020.10.22

opublikował:

Asfalt z niecodzienną promocją albumu Lordofonu

fot. mat. pras.

W ubiegły piątek na rynku zadebiutował album „Koło” grupy Lordofon. Asfalt Records w kapitalny sposób pozwala temu wydawnictwu mocniej zaistnieć na rynku, przygotowując wokół niego nietuzinkowe akcje promocyjne. Mieliśmy już specjalną infolinię, teraz dostaliśmy także ogłoszenie drobne na łamach Gazety Wyborczej, które możecie zobaczyć poniżej.

Album Lordofonu ukazał się na CD, winylu i kasecie magnetofonowej. Jeśli chcecie do fizycznego egzemplarza płyty dołączyć wycinek prasowy z ogłoszeniem, kupcie jutro warszawską Wyborczą i szukajcie redruku ogłoszenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lordofon (@lordofonlordofon)

„Koło” przez pierwszych słuchaczy opisywane jest mianem wybuchowej mieszanki tęgich, trapowych bangerów zestawionych z indie-popowym, przebojowym sznytem oraz gitarowymi, bezkompromisowymi momentami inspirowanymi Nirvaną.

„Koło” to wyczekiwana pozycja w Asfalt Records. Zupełnie szczerze, duet nas totalnie zaskoczył, dowożąc bardzo zróżnicowany materiał pod względem stylistycznym. Nie chcę palić niespodzianki, ale żonglowanie stylami i gatunkami, przy jednoczesnym dosypywaniu do pieca naprawdę robi wrażenie” – mówi Tytus, szef i założyciel Asfalt Records.

Życie prawie wszystkich trendów w pewnym momencie zatacza koło. My z naszym materiałem próbujemy znaleźć się na styku tego zjawiska – stąd ta nazwa. Wcześniej koło nie było pełne, ale z naszymi piosenkami możliwe, że już jest – komentuje Maciej Poreda, wokalista, autor tekstów i tym samym połowa Lordofonu.

Jako że swoje pierwsze muzyczne kroki stawialiśmy w klimatach punkowo-grunge’owo-garażowych, z góry postanowiliśmy spróbować wrócić do tego typu stylówy. Więcej brudu i zdecydowanie więcej żywych instrumentów, gitar i perkusji – dodaje producent Michał Jurek.

Tracklista:

1. Figaro
2. 4:35
3. Zoo
4. Opener
5. Houdini
6. 2225
7. Głupek
8. Jutro
9. Grawitacja
10. Kobayashi
11. Lato
12. Adios

Polecane

Share This