Audiobook i nowy klip reprezentanta QueQuality


2019.08.18

opublikował:

Audiobook i nowy klip reprezentanta QueQuality

fot. kadr z wideo

Album „Heaven” to nie tylko 11 utworów muzycznych ale i krótka książka dopełniająca koncept legalnego debiutu Jednego na scenie. Każdy z numerów na płycie poprzedza rozdział, który wprowadza w kolejny i analizuje poprzedni utwór poruszając tematykę ludzkich pragnień i konsekwencji, które idą za ich spełnieniem. Znajdziemy tam wiele interesujących spostrzeżeń zmuszających do refleksji. W czasach nadmiernego konsumpcjonizmu, zaniku wartości i ślepej pogoni za sukcesem jest to pozycja, której z pewnością warto poświęcić czas.

Do tej pory zawartość książki była dostępna tylko i wyłącznie dla posiadaczy fizycznego wydania albumu, co jak mówią zmieniało ich pogląd na ten projekt. Wielokrotne zapytania o udostępnienie ich w formie audio spowodowały realizację tego audiobooka przy współpracy z Głos Studyjny.

Od dziś audiobook jest dostępny na tym kanale, youtube.com/JEDEN a wszystkie utwory z płyty Heaven na kanale QueQuality (wraz z premierowym obrazkiem do utworu „Feminine”). Na obu kanałach znajdują się dedykowane playlisty z odsłuchem płyty wraz z audiobookiem.

Tagi


Polecane

Share This