Audycja Krzysztofa Zalewskiego znika z Trójki


2018.10.01

opublikował:

Audycja Krzysztofa Zalewskiego znika z Trójki

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Po niespełna roku prowadzona przez Krzysztofa Zalewskiego audycja „Zalef zgiełku” znika z anteny radiowej Trójki. W piątkowy wieczór artysta pożegnał się ze słuchaczami programu. Na pytanie o szansę na powrót Krzysztof odparł: – Nie wiem, nie jest to zależne ode mnie. Pewnie, że chętnie bym wrócił do państwa, bo przyzwyczaiłem się już trochę do naszych piątków. Audycja Zalewskiego była emitowana w Trójce od stycznia 2018.

„Zalef zgiełku” zostanie zastąpiony przez program związany z konkursem dla debiutantów „Start NaGranie”, w jury którego znaleźli się wokalistka Ania Rusowicz – znana z nagrań pod własnym szyldem oraz w ramach projektu niXes; basista i kontrabasista Wojtek Mazolewski – lider projektów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet; Ten Typ Mes, czyli Piotr Szmidt – raper, producent i wydawca hiphopowy; Piotr Nagłowski – dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia oraz Hirek Wrona – dziennikarz muzyczny radiowej Trójki i DJ. Więcej informacji na temat konkursu „Start NaGranie” znajdziecie tutaj.

Wiktor Świetlik, dyrektor Programu III Polskiego Radia, wyjaśnił na Twitterze, że zmiana w ramówce była planowana od dawna i że Krzysztof Zalewski wiedział, że stacja powierza mu czas antenowy jedynie na kilka miesięcy, a nie na stałe. – Była Brodka, Pietrucha, potem Zalewski, tak też byliśmy umówieni, Start naGranie było planowane od bardzo dawna – napisał Świetlik.

Polecane


Share This