Auman opuszcza Frontside. Wokalista tłumaczy decyzję, a grupa publikuje oświadczenie


2021.01.19

opublikował:

Auman opuszcza Frontside. Wokalista tłumaczy decyzję, a grupa publikuje oświadczenie

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Fani Frontside z pewnością nie tak wyobrażali sobie początek 2021. Grupa poinformowała, że po ponad 16 latach ze składem pożegnał się Auman.

Auman opuszcza Frontside. Po wielu latach nasza wspólna przygoda dobiegła końca. Dziękujemy Ci Szefie za wkład, jaki wnosiłeś do naszej paczki! Dziękujemy za wszystkie wspólne płyty i koncerty! Bez Ciebie wszystko wyglądałoby inaczej. Byłeś z nami od „Zmierzchu Bogów”. To był zajebisty czas dla nas i jesteśmy przekonani, że dla Ciebie również! Wielu z Was pewnie zastanawia się co się stało – Auman odchodzi z powodów rodzinnych – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Sprawę komentuje również Auman, wyjaśniając, że na tym etapie życia na pierwszym miejscu stawia rodzinę.

Sprawdź także: Foo Fighters z nowym klipem zapowiadającym „Medicine At Midnight”

Drodzy przyjaciele! Nadszedł dla mnie ten moment w życiu, w którym zdałem sobie sprawę, co najbardziej kocham i co jest najważniejsze. To RODZINA. Zdecydowałem, że to właśnie JEJ chciałbym poświęcić swój każdy wolny czas. Od teraz zaczynam nowy etap. W związku z tym, podjąłem decyzję o zrezygnowaniu z posady wokalisty zespołu Frontside. Kończę ze śpiewaniem, ale nigdy z muzyką, bo ta towarzyszyć mi będzie już zawsze. Dziękuję zespołowi za wszystkie chwile!!! Za wszystkie koncerty, pot wylany na scenach, za niejedną imprezę, za wyrozumiałość, za wsparcie!!! Za te wspólne 18 lat!!! To naprawdę kawał czasu!!! Dziękuje całej ekipie FS TEAM!!! Wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, czy to przy nagrywaniu płyt, kręceniu klipów, czy też robieniu sesji zdjęciowych!!! Wszystkim kapelom, z którymi miałem przyjemność dzielić dechy!!! Wszystkim ludziom, którzy przybywali na nasze koncerty, fanom, którzy napędzali do działania!!! Dziękuję za wszystko!!! Chłopakom życzę zajebistych płyt, największych i najlepszych scen, bo zespół Frontside na to zasługuje!!! – pisze artysta.

Jaka będzie przyszłość zespołu Demona? Czas pokaże, na razie grupa komentuje:

Frontside jaki znacie, przeszedł do historii…

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This