Aussie Pink Floyd już wkrótce w Polsce


2012.01.16

opublikował:

Aussie Pink Floyd już wkrótce w Polsce

Zespół wystąpi w Polsce na 4 koncertach: 19 stycznia we wrocławskiej Hali Stulecia, dzień później w poznańskiej Arenie, 21 stycznia na warszawskim Torwarze, a 22 stycznia w Katowicach (Spodek)!

KUP BILETY:

Zastrzyk adrenaliny zapewni wszystkim sympatykom twórczości Pink Floyd, oprócz samej muzyki – co do brzmienia której zespół przywiązuje ogromną wagę – także oprawa, która czyni to show niezwykłym!

Trasa 2012 zatytułowana „Exposed In The Light” zapowiada się niezwykle spektakularnie. Jak zapewnia Steve Mac gitarzysta i wokalista TAPFS: „To jest wydarzenie dla całej rodziny i cudownie jest widzieć  coraz to młodsze pokolenia na naszych koncertach. Pokazuje to tylko wielką siłę i ponadczasowość zespołu Pink Floyd”.

Muzycy TAPFS uwielbiają koncertować w naszym kraju. Klawiszowiec Jason Sawford podsumowuje: „Byliśmy już w Polsce kilka razy. Zawsze spotykamy się z fantastycznym przyjęciem i granie w tym kraju sprawia nam bardzo wiele radości”.

Nowością na trasie „Exposed In The Light 2012” jest najnowocześniejszy system surround, kontrolowany przez Colina Norfielda, który współpracował niegdyś z Pink Floyd! Całość będzie okraszona nowoczesnymi laserami, światłami i oszałamiającymi wizualizacjami. Trasa 2012 będzie prawdziwym multimedialnym doświadczeniem dla naszych zmysłów! The Australian Pink Floyd Show znani są z przekraczania granic i ciągłego podnoszenia poziomu koncertów, ale w 2012 roku stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej! Niespodzianką dla wszystkich będzie wokalne wsparcie jakiego udzieli Lorelei McBroom, znana z występów z Pink Floyd na trasie „Momentary Lapse of Reason” i „Delicate Sound of Thunder” oraz videoklipów ” The Dogs of War” oraz „On The Turning Away”. Wokalistkę pamiętamy także z niesamowitych popisów wokalnych w utworze „The Great Gig In The Sky”!

Polecane

Share This