Autorzy remiksu sanah „Invisible Dress” z nowym singlem we włoskiej wytwórni


2021.08.04

opublikował:

Autorzy remiksu sanah „Invisible Dress” z nowym singlem we włoskiej wytwórni

fot. mat. pras.

Po ogromnym sukcesie remiksu sanah „Invisible Dress” Maro Music i Skytech ponowni połączyli siły i wydali dwa kolejne utwory we współpracy z włoską wytwórnią EGO. Tym razem po wydanym w czerwcu i świetnie przyjętym remiksie utworu Stefano Pain i Andrea Serratore „Hallelujah”, rezultatem jest letnia perełka zatytułowana „Lazy”.

Maro Music – DJ, producent muzyczny, inżynier dźwięku. Pracował nie tylko przy powstawaniu pełnych albumów muzycznych, ale także do ścieżek dźwiękowych do filmów, reklam i gier video. Współpracuje z artystami od Angoli po Szwecję i od Bliskiego Wschodu po Jamajkę. Na liście jego kooperacji pojawiają się m.in.: Coca-Cola, Absolut, Cd Projekt, Voice of Poland, Borixon, Cilvaringz, DJ Mathematics, Flirtini, Jan Serce, Hemp Gru, Margaret, Marina, Dziarma, Method Man, Raekwon, Redman, Vienio, Sizzla, Wiley, WWO i wielu innych.

Skytech jest powszechnie uznawany za jednego z najważniejszych DJ-ów i producentów na polskiej scenie EDM. Współpracował z topowymi artystami, m.in. z R3HAB, Headhunterz, Bassjackers i Yves V. Jako DJ na żywo Skytech występował na scenie na wielu prestiżowych festiwalach, w tym Tomorrowland i Sunrise Festival. W 2018 roku Skytech był drugim najczęściej słuchanym polskim artystą na Spotify. W 2019 roku Skytech zdobył „1 miejsce” na listach przebojów polskich DJ-ów.

Polecane

Share This