Avi atakuje polityków w emocjonalnym wpisie o swojej babci


2020.07.04

opublikował:

Avi atakuje polityków w emocjonalnym wpisie o swojej babci

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na tydzień przed drugą turą wyborów prezydenckich każdego dnia widzimy Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego otoczonych wianuszkiem zwolenników. Dystans społeczny na wiecach nie istnieje, maseczki nosi zaledwie garstka osób. Artyści nadal nie mogą grać koncertów w normalnych warunkach, wydarzenia sportowe przy pełnej publiczności również nie mają szans się odbyć. Aviemu nie to jednak przeszkadza najbardziej.

Powiem wam, w jakim kraju żyjemy. Moja babcia wczoraj trafiła do szpitala, w nocy była szybko operowana, bo stawką było jej życie. Oczywiście nie mogę odwiedzić jej w szpitalu, bo trwa pandemia i trzeba zachować środki ostrożności. Nie boli mnie to, że nie możemy grać normalnie koncertów, ale boli mnie to, że nie mogę odwiedzić jedynego pozostałego przy życiu członka swojej rodziny podczas gdy wokół trwa to – napisał Avi, publikując zdjęcia z wieców Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego.

Nigdy nie angażowałem się w politykę, chciałbym po prostu, żeby to co dajecie ludziom, do was wróciło. Pamiętacie o nas tylko przy okazji wyborów, później gdy dojdziecie już do władzy następne pięć lat macie wy***ne – dodał artysta.

Tagi


Polecane


Share This