Avi: „Jędker jest przykładem na to, jak można spaść z wysokiego konia”


2020.02.12

opublikował:

Avi: „Jędker jest przykładem na to, jak można spaść z wysokiego konia”

fot. Johnny Rogowitz

Ostatnie dni przyniosły poruszającą deklarację Jędkera, który przyznał, że pozostaje bez środków do życia. Raper obwinia o swoją sytuację Wujka Samo Zło, tłumacząc, że negatywne wypowiedzi Wujka na jego temat, zablokowały Jędkerowi powrót na scenę. W podsumowaniu wydarzeń na rodzimej scenie Yurkosky poprosił Aviego o kilka słów komentarza dotyczących tej sytuacji.

– Jędker jest fundamentem tej sceny, pionierem pewnych rzeczy i człowiekiem, który umie rapować. Jest też przykładem człowieka, który w tej swojej twórczości podjął parę złych decyzji. Jest przykładem dla nas wszystkich, jak można spaść z wysokiego konia. Jeżeli możemy się uczyć na czyichś błędach, to to jest świetny przykład. Z drugiej strony poznałem też Wujka Samo Zło i wiem, że pomimo nazwy Wujek nie jest taki zły i nie jest też na tyle wszechmogący, by komuś blokować koncerty i wpłynąć na sprzedaż jego płyt – mówi Avi.

Autor „Zbioru pieśni sycylijskich” zauważa, że szukanie rozwiązania na gali Fame MMA nie jest dobrym pomysłem, ponieważ jako raper JD powinien załatwiać swoje sprawy inaczej.

Gdybym był na miejscu Jędkera, starałbym się wyciszyć i zrobić dobrą płytę. Zamknąłbym się i zrobił dobrą płytę, żeby to co mam do powiedzenia, przekazać na bicie. Od tego są raperzy – zauważa.

Avi podkreśla jednak, że nie chce oceniać Jędkera i przyznaje, że kibicuje mu, by wyszedł na prostą.

Po ludzku jest mi przykro, natomiast życzę siły i mam nadzieję, że wszystko się ułoży po myśli – kończy.

Polecane

Share This