Avi: „Jestem z Raszyna i wiem, jak to brzmi”


2021.04.09

opublikował:

Avi: „Jestem z Raszyna i wiem, jak to brzmi”

fot. Michał Chojnacki / @michal502

„Jestem z Raszyna i wiem, jak to brzmi, dlatego wchodziłem oknem, gdy zamykali drzwi” – nawija w premierowym kawałku „Evviva l’arte” Avi. Na kanale Moya Labelu znajdziecie już klip do pierwszego singla zapowiadającego nowy krążek Aviego i Louisa Villaina „Akademia Sztuk Pięknych”. Wydawnictwo będzie ostatnią część tryptyku sycylijskiego. Wraz z premierą klipu ruszył preorder płyty, który w limitowanej wersji z dodatkowym CD można zamawiać w sklepie wytwórni.

Sprawdź także: Magda Ogórek kpiła z Maty i propsowała Sokoła. Czyżby nie znała wersów szefa Prosto na swój temat?

Avi i Louis Villain to duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku. „Zbiór dzieł sycylijskich” i „Spis pieśni sycylijskich” wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. „Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w
ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Aviego x Louisa Villaina to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności. „Tęskniłeś przyjacielu? Bo my bardzo”.

Polecane

Share This