Avi Kaplan ogłasza trasę. Artysta odwiedzi także Polskę

Sprzedaż biletów rusza już jutro.


2020.02.26

opublikował:

Avi Kaplan ogłasza trasę. Artysta odwiedzi także Polskę

fot. mat. pras.

Świetne wieści dla Aviego Kaplana. Artysta właśnie ogłosił listopadową trasę koncertową z trzynastoma datami po Europie i Wielkiej Brytanii. Koncerty będą powrotem artysty do Wielkiej Brytanii po wyprzedanych dwóch koncertach w styczniu tego roku oraz promocją jego debiutanckiej solowej epki “I’ll Get By”, której premiera będzie miała miejsce 28 lutego. W rozpisce tournee znajduje się także Polska. 7 listopada Avi zawita do Krakowa, by wystąpić w Kwadracie.

Otwarta sprzedaż biletów rusza w piątek, ale już jutro wejściówki będą mogli nabyć klienci banku Citi Handlowy i zarejestrowani użytkownicy Ticketmastera. Organizatorem koncertu jest Live Nation Polska.

Razem z ogłoszeniem trasy koncertowej, fani mogą od dzisiaj posłuchać “Born In California”, który jest kolejnym utworem z EP-ki, inspirowanym wzgórzami Kalifornii Sequoia National Park, gdzie Avi dorastał. “I’ll Get By”, z wyjątkiem “Change on the Rise” (producentem tutaj był Paul Moak), została wyprodukowana przez Mike’a Mogisa, znanego z jego pracy przy Bright Eyes, Conor Oberst I First Aid Kit i inni. Na “I’ll Get By” Kaplan, były członek Pentatonix, odkrył na nowo swoje muzyczne korzenie i zagłębił się jeszcze bardziej w muzykę, którą zawsze kochał.

Polecane