Avi: „Kiedyś mi skali do gardła, dzisiaj to mi się rzucają na szyję”

Kolejna zapowiedź "Akademii Sztuk Pięknych".


2021.04.19

opublikował:

Avi: „Kiedyś mi skali do gardła, dzisiaj to mi się rzucają na szyję”

fot. Michał Chojnacki

W sieci pojawiło się wideo do premierowego singla Aviego x Louisa Villaina. „Soprano” to drugi singiel promujący album „Akademia Sztuk Pięknych”. „Nareszcie czuje ze żyję, czuję ze żyję, czuję ze żyję / Kiedyś mi skali do gardła, dzisiaj to mi się rzucają na szyję / Odnalazłem złoża ropy tu pośród pustyni / Ubrudziłem sobie ręce, nie wracam z pustymi” – nawija w swojej zwrotce Avi.

9 kwietnia poznaliśmy tytuł trzeciego nadchodzącego albumu i zobaczyliśmy pierwszy klip do utworu „Evviva l’arte”. Wówczas na moyalabel.pl ruszył też preorder krążka.

Data premiery ostatniej części tryptyku Aviego x Louisa Villaina nie jest jeszcze znana.

Sprawdź także: Ten Typ Mes z kapitalnym singlem i technologiczną nowinką

Poniżej przypominamy poprzedni singiel zapowiadający „Akademię Sztuk Przepięknych”.

Avi x Louis Villain to duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku. „Zbiór dzieł sycylijskich” i „Spis pieśni sycylijskich” wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. „Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Aviego x Louisa Villaina to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności.

Polecane

Share This