Avi: „Kocham rap, ale też go nienawidzę”


2021.05.30

opublikował:

Avi: „Kocham rap, ale też go nienawidzę”

fot. P. Tarasewicz

Kilka dni temu na rynku pojawiła się nowa płyta Aviego x Louisa Villaina. „Akademia Sztuk Pięknych” zamyka „trylogię sycylijską” zapoczątkowaną w 2018 roku „Zbiorem pieśni sycylijskich” i kontynuowaną na o rok młodszym „Spisie dzieł sycylijskich”. Artyści faktycznie zamykają pewien etap w swojej twórczości, ale w rozmowie z Marcinem Flintem deklarują, że powoli zaczynają myśleć o otwarciu nowego rozdziału, choć nie zamierzają się z tym spieszyć.

Coś tam w duszy gra, ale dla zdrowia psychicznego nie tylko rap. Zajmujemy się też innymi rzeczami dookoła, żeby nie żyć samym rapem. Jeżeli chodzi o sam rap, to kocham go, ale też go nienawidzę – mówi Avi. – Trzeba żyć, przeżywać, aby było o czym pisać. Trzeba się inspirować życiem – dodaje Louis Villain.

Przy okazji premiery poprzedniego albumu Avi pojawił się we Flintesencji sam, tym razem odwiedził naszą redakcję wspólnie z Louisem. Zapraszamy do obejrzenia zapisu ich rozmowy z Marcinem Flintem.

Sprawdź także: Fejkowa akcja dla promocji własnych działań? KęKę: „Średnio mi to przeszkadza”

Przy okazji wizyty artystów w naszej redakcji nakręciliśmy nie tylko Flintesencję, ale także Najgorsze Pytania, w których artyści odnaleźli się idealnie, co widać już przy odpowiedzi na pierwsze pytanie. W jakiej epoce – poza współczesnością – chcieliby mieszkać nasi goście? Louis Villain zaskakuje swoją odpowiedzią nie tylko Flinta, ale także Aviego. – Najgorsze Pytania – najgorsza odpowiedź – tłumaczy raper i producent. Po więcej zapraszamy do poniższego materiału.

Polecane

Share This