Avi skomentował odejście z SB Maffiji

"Ostatnio piszę więcej oświadczeń niż zwrotek".


2018.02.21

opublikował:

Avi skomentował odejście z SB Maffiji

foto: Artur Kowal

Koniec beefu z TPS-em to dla Aviego i Louisa Villaina także koniec przygody z SB Maffiją. Avi poinformował o rozstaniu pisząc na swoim fanpage’u: – Ostatnio piszę więcej oświadczeń niż zwrotek 😊 ale… w związku z wydarzeniami z zeszłego tygodnia tj. zakończeniem przez nas beefu z TPS-em i podjęciem decyzji o usunięciu dissu, zdecydowaliśmy o honorowym opuszczeniu ekipy i labelu SB Maffija.

Rozstanie miało charakter pokojowy, tak przynajmniej deklaruje SB Maffija, która ustosunkowała się do sprawy we wczorajszym oświadczeniu: – Mimo, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć decyzji o usunięciu dissu, która sprowadziła na nas potężny shitstorm i naraziła nas na olbrzymie straty wizerunkowe, potrafiliśmy ją uszanować, tak samo jak rozejść się w pokoju. Chłopaków już z nami nie ma. Mamy nadzieję, że są bezpieczni.

Avi i Louis Villain zdissowali TPS-a kawałkiem „Tupac Shakur”, ale po rozmowie z przeciwnikiem zdecydowali się wycofać diss i zakończyć beef. – Jest to spowodowane słowami o rodzinie, za które przepraszam, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy z tego, że 3 miesiące temu urodził Mu się syn. Rozmawialiśmy dziś z Wojtkiem o całej sytuacji i udało nam się znaleźć porozumienie, w związku z tym podjąłem decyzję o usunięciu dissu – uzasadnił decyzję Avi.

Polecane