Avi x Louis Villain w otoczeniu „swoich ludzi”


2021.05.06

opublikował:

Avi x Louis Villain w otoczeniu „swoich ludzi”

fot. kadr z wideo

O północy na platformach streamingowych pojawił się nowy numer Aviego x Louisa Villaina „AMG”. Wieczorem artyści podzielili się z fanami także gwiazdorsko obsadzonym klipem do tego kawałka. Na powyższym zdjęciu widzicie Aviego w otoczeniu Pezeta, Onara i Safula, ale znanych twarzy w klipie jest więcej.

„AMG” to trzeci po „Evviva l’arte” i „Soprano” singiel promujący ostatnią część tryptyku sycylijskiego. Autorzy postanowili podkreślić jego mroczniejszą, uliczną atmosferę przenosząc premierę teledysku na godziny wieczorne, aby faktycznie zabrać nas na nocną przejażdżkę po mieście. Stylistyczny powrót do czasów singla „Moya” to ukłon dla fanów, którzy byli z duetem od samego początku.

Na moyalabel.pl trwa przedsprzedaż krążka „Akademia Sztuk Pięknych”. Premierę zaplanowano na 21 maja.

Sprawdź także: Kaczy Proceder i Bilon HG z bezkompromisowym singlem „Kariera”

Avi x Louis Villain to duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku. „Zbiór dzieł sycylijskich” i „Spis pieśni sycylijskich” wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. „Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Aviego x Louisa Villaina to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności.

Polecane

Share This