Avril Lavinge współpracuje z Travisem Barkerem. Nowy singiel już w sieci


2021.11.12

opublikował:

Avril Lavinge współpracuje z Travisem Barkerem. Nowy singiel już w sieci

fot. YouTube

Avril Lavigne, multiplatynowa gwiazda, przedstawia „Bite Me”, pierwsze nowe nagranie od 2019 roku. Singiel ukazuje się w barwach należącej do Travisa Bakera (blink-182) wytwórni DTA Records.

Przyjaźnimy się z Avril od dawna, ale chyba jeszcze dłużej jestem jej fanem – mówi Barker. – Jest prawdziwą twardzielką i ikoną jako artystka koncertowa, autorka piosenek i osoba. Weszliśmy w tym roku razem do studia i tak świetnie się bawiliśmy, że wiedziałam, że zaproponuję jej dołączenie do ekipy DTA. Jestem megapodekscytowany, że została częścią labelu. Nie mogę się doczekać, kiedy świat pozna jej nową muzykę.

Avril nie pozostała dłużna swemu nowemu wydawcy. – Zawsze podziwiałam Travisa i jego twórczość – mówi Lavigne. – Po raz pierwszy mieliśmy okazję współpracować 15 lat temu przy moim albumie „The Best Damn Thing”. Z przyjemnością patrzyłam, jak się rozwija w roli producenta. Spędziliśmy sporo czasu, pisząc piosenki i pracując razem nad płytą. No i podpisałam kontakt z jego wytwórnią. DTA jest idealnym domem dla mnie i mojej muzyki. Travis jako muzyk rozumie moją wizję, a jako artysta, wie na czym polega mój kreatywny proces i wie też, jakie są moje cele jeśli chodzi o karierę. Wspaniale, że w końcu wydaję „Bite Me”. To hymn o poznawaniu swojej wartości, o zrozumieniu, że zasługujemy na więcej i nie dawaniu drugiej szansy komuś, kto na nie jest nas wart.

Energiczny, kąśliwy utwór „Bite Me” wyprodukowali Barker, John Feldmann i Mod Sun. Teledysk do piosenki nakręciła Hannah Lux Davis.

Avril ruszy wkrótce w trasę koncertową, która nie ominie Polski. Popularna kanadyjska wokalista ponownie odwiedzi nasz kraj po blisko 14 latach i wystąpi 2 marca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Polecane

Share This