Axl Rose wskazał najlepszy zespół wszech czasów


2018.11.29

opublikował:

Axl Rose wskazał najlepszy zespół wszech czasów

foto: kadr z wideo

Media publikując swoje zestawienia najlepszych frontmanów w historii muzyki, na ogół znajdują w nich miejsce dla Axla Rose’a. Sam wokalista Guns N’ Roses ma jednak świadomość, że byli lepsi od niego. Poproszony przez dziennikarza magazynu Atlas o wskazanie najlepszego frontmana oraz zespołu, muzyk odparł:

Dla mnie najlepszym zespołem jest Queen, a Freddie jest najlepszym frontmanem wszech czasów. Zespół jest najlepszy dlatego, że poruszał się po wielu stylach.

Przypomnijmy, że Rose miał możliwość złożenia hołdu Mercury’emu na wyjątkowym koncercie na stadionie Wembley 22 kwietnia 1992 roku. Gunsi wykonali wówczas „Paradise City”, intro „Only Women Bleed” i „Knockin’ On Heaven’s Door”, ponadto Axl zaśpiewał w duecie z Eltonem Johnem „Bohemian Rhapsody”, a także solo „We Will Rock You”.

Guns N’ Roses skracają koncert z powodu choroby Axla

25 listopada Gunsi musieli skrócić koncert w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Rose był chory i wymiotował przed koncertem. Artysta był odwodniony, więc stawiano go na nogi przy pomocy kroplówki i zastrzyków. Po koncercie wokalista podziękował fanom i zespołowi za troskę i wsparcie, informując przy okazji, że czuje się już lepiej i za kilka dni wróci na scenę.

Grypa czy co to tam było, to szalona jazda. Przychodzi falami. Czujesz się dobrze do chwili, w której nagle zaczynasz się czuć bardzo źle. Nie najlepiej wyszły moje wyjaśnienia w trakcie koncertu, ale nie miałem pojęcia, jak to wszystko się potoczy, a chciałem jak najlepiej dla fanów – napisał w oświadczeniu Axl.

Polecane

Share This