Ayo powraca do Wrocławia z nową płytą


2013.12.18

opublikował:

Ayo powraca do Wrocławia z nową płytą

Autorka przebojów „Down On My Knees”,”And It’s Supposed To Be Love”, „Slow, Slow”, „Lonely” powraca z nowym znakomitym albumem „Ticket To The World”. Wrocławska publiczność będzie miała okazję do zobaczenia Ayo na żywo 18 grudnia podczas koncertu w klubie Eter w ramach Ethno Jazz Festival 2013.

Ayo to niezwykle utalentowana i piękna wokalistka, której twórczość podbiła serca fanów na całym świecie. Polską publiczność podbiła utworem „Down On My Knees”, pochodzącym z debiutanckiego albumu „Joyful”. Płyta przyniosła jeszcze 2 kolejne przeboje „Life Is Real” i „And It’s Supposed To Be Love”. W Polsce w dniu premiery zyskał status Złotej Płyty. Przez wiele miesięcy obok albumu Nelly Furtado, album „Joyful” był najlepiej sprzedającym się zagranicznym albumem w 2007 roku.

W wrześniu 2007 Ayo odniosła kolejny sukces, wyprzedając całe tournée w Polsce. Artystka zagrała trzy niezwykłe i porywające koncerty. Na pierwszy z nich w Poznaniu, bilety skończyły się już na miesiąc przed terminem! W 2008 roku powróciła z kolejnym doskonałym albumem pt. „Gravity At Last”, z którego pochodził kolejny przebój „Slow, Slow”.

W marcu 2011 roku ukazał się kolejny, trzeci już album artystki pt. „Billie-Eve”, z którego materiał miała okazję usłyszeć wrocławska publiczność podczas koncertu Ayo na Wyspie Słodowej z okazji Święta Wrocławia „Ticket To The World” będzie czwartym albumem artystki. Płyta trafi do sklepów 8 października. Materiał został nagrany w Nowym Yorku, we współpracy z Jayem Newlandem – producentem dwóch poprzednich płyt artystki. Pod względem stylistycznym album nawiązuje do muzycznych korzeni Ayo – połączenia folku i soulu z nutką hip-hopu.

Podczas wrocławskiego koncertu fani Ayo będą mieli niezwykłą szansę usłyszeć i zobaczyć nowe piosenki i hity z poprzednich albumów. Bilety są jeszcze w sprzedaży.

Polecane

Share This