B.O.K. spotkają się z fanami


2014.10.25

opublikował:

B.O.K. spotkają się z fanami

31 października ukaże się nowy album B.O.K. zatytułowany „Labirynt Babel”. Zespół zaprasza na dwa spotkania promocyjne związane z premierą nowego wydawnictwa. Pierwsze odbędzie się w Bydgoszczy, drugie w Warszawie.

Spotkanie w Bydgoszczy zaplanowano na 29 października. W programie jest projekcja DVD dołączonego do wydania preorderowego, przedpremierowy odsłuch płyty oraz rozmowa z zespołem. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, miejsca można rezerwować jedynie poprzez mail, wysyłając wiadomość na adres Info@pchamytensyf.pl, o tytule „B.O.K Labirynt Babel – Spotkanie Autorskie”, w treści maila wpisując swoje Imię i nazwisko. Jedna osoba może zarezerwować jedno miejsce. Ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

29.10 –  start 17.00

Sala Widowiskowa

Akademicka Przestrzeń Kulturalna

Królowej Jadwigi 14

Do Warszawy artyści pojadą już po premierze albumu. 3 listopada z B.O.K. będzie można się spotkać w stołecznym California Skateshop. Artyści chętnie porozmawiają z fanami, podpiszą też płyty. Album „Labirynt Babel” będzie dostępny dla wszystkich, którzy właśnie tego dnia będą chcieli się w niego zaopatrzyć.

03.11 – godz 17:30-20.00

California Skateshop

al. Solidarności 82

Polecane

Share This