B.R.O.: „Dla hejterów mam teraz jedynie middle finger”


2020.11.12

opublikował:

B.R.O.: „Dla hejterów mam teraz jedynie middle finger”

Do sieci trafił właśnie najnowszy numer B.R.O. zapowiadający album NL3.

B.R.O nie próżnował w okresie pandemii. Odwołana trasa spowodowała, że jesienią bieżącego roku otrzymamy od niego nie jeden, a dwa albumy i to wydane wspólnie.  Pierwszy z nich to Next Level 3 czyli kontynuacja legendarnej serii, która rozpoczęła się prawie dekadę temu. Album NL3 to bezprecedensowy materiał w historii polskiego rapu gdyż od samego początku raper współtworzy go z… fanami! Dzięki social-mediom B.R.O zaangażował swoich fanów w proces twórczy i dał im przestrzeń do wykazania się kreatywnością na różnych polach. Next Level 3 to bez wątpienia mocny oraz nowoczesny rapowy materiał wypełniony masą szczerych do bólu tekstów od B.R.O. Czy raper na nowo rozlicza się ze swoją przeszłością? O tym przekonacie się zaraz po premierze.

Drugim albumem jest „DeLorean” i co ciekawe jest to pierwsza popowa płyta w dyskografii B.R.O. Sam „DeLorean” to legendarne auto, które zapisało się na kartach historii w serii filmów „Powrót do Przyszłości”. Auto kojarzy się z latami 80′ oraz podróżami w czasie i właśnie taką muzyczną podróż zafundował nam B.R.O. Synthwave, funk, blues – zdecydowanie takich muzycznych brzmień oraz klimatów możecie spodziewać się po tym materiale. Należy tylko otworzyć drzwi do Delorean’a, wsiąść do środka i najlepiej zamknąć oczy.

Oba krążki są ze sobą bezpośrednio powiązane dlatego w preorderze zostały połączone specjalną, limitowaną obwolutą scalającą te dwa projekty.Zarówno muzyka jak i wydania fizyczne mają swój wspólny mianownik i są szczegółowo przemyślane. NL3 i DeLorean uzupełniają się nawzajem, dlatego też rozdzielenie tych płyt byłoby robieniem krzywdy każdej z nich. Dzięki temu połączeniu otrzymacie łącznie 24 nowe utwory od B.R.O. Mamy nadzieję, że wypełnią one wasze głośniki tej jesieni – czytamy na stronie preorderowej albumu.

Polecane

Share This